ZN.SK
Viber funkcia Polls

Viber a nová funkcia Polls, hlasovanie a názory v chatoch a komunitách

Viber uvádza v aplikácii novú funkciu nazvanú Polls (ankety), ktorá umožnuje používateľom jednoducho si v skupinových chatoch a komunitách…

16. januára 2019, Bratislava. Viber uvádza v aplikácii novú funkciu nazvanú Polls (ankety), ktorá umožnuje používateľom jednoducho si v skupinových chatoch a komunitách zorganizovať hlasovanie na akúkoľvek tému. Nová funkcia rozširuje možnosti komunikácie medzi používateľmi, pretože im dáva možnosť veľmi jednoduchým a rýchlym spôsobom vyjadriť svoje názory na ľubovoľné témy. Umožňuje tiež každému, kto sa daného rozhovoru zúčastňuje, sledovať, aké názory majú na určitú tému ostatní. Veľkou výhodou je ľahká orientácia – okamžite máte prehľad, bez toho, aby ste museli prekonať tisíce odpovedí a názorov v chate.

Viber funkcia Polls

Polls ako novinka vo Viberi

Účastníci komunikácie v komunitách a skupinových konverzáciách si ľahko vytvoria anketu jednoduchým kliknutím na ikonku Polls, ktorú nájdu po stiahnutí najnovšej verzie Viber a ktorá je umiestnená v spodnej lište. Potom už len stačí napísať otázku a zadať až desať možností odpovedí. Každý, kto sa hlasovania zúčastní, vyjadrí svoj názor jednoduchým kliknutím na srdiečko umiestnené vedľa odpovede. V priamom prenose tak môžete sledovať, ako sa hlasovanie vyvíja.

Kliknutím na jednotlivé odpovede, môžu používatelia v skupinovej konverzacii vidieť, ako členovia hlasovali. V komunitách je hlasovanie anonymné.

Ankety sa môžu použiť pre zábavu, ak chcete zistiť, o čom sa ďalej baviť, vybrať darček pre kamaráta alebo si urobiť plány na večer. Možností je nekonečne veľa. Pridanie ankety je tiež výborným spôsobom, ako aktívne zapojiť účastníkov do konverzácie.

Viber funkcia Polls

Viber predstavil novú funkciu Polls najskôr v prieskumoch verejnej mienky v oficiálnych komunitách pre jednotlivé trhy v regióne strednej a východnej Európy. Účastníci mali možnosť otestovať novú funkciu a odpovedať na otázku, čo by podľa nich mal Viber priniesť používateľom v novom roku. Ankety mali veľmi vysokú účasť a Viber vďaka nim získal dôležité informácie o tom, čo si jeho užívatelia žiadajú. Ukázalo sa, že používatelia Viberu najviac oceňujú nové samolepky v lokálnych jazykoch a tiež nové funkcie v rámci aplikácie. Vítajú tiež možnosti spoznávať nové Communities (komunity) a ich účastníkov.

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera pre rýchle zasielanie správ a volanie tímu Golden State Warriors.

Pripojte sa k Viber ešte dnes a vychutnajte si najlepší komunikačný zážitok na svete.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu