Vianočný knižný hit od Michaly Ries 24 dní do Vianoc dotlačili

Vianočný knižný hit od Michaly Ries 24 dní do Vianoc dotlačili

Pred Vianocami 2022 sa na knižnom trhu medzi románmi objavila kniha 24 dní do Vianoc. Je to príbeh mladej farmaceutky, ktorý sa odohráva v predvianočnom čase a veľmi rýchlo oslovil čitateľky. Michala Ries má už za sebou viacero románov, no úspech tohto dielu sa meria v dňoch, v rámci ktorých sa jej knihu podarilo vypredať. Počas novembra prebiehala možnosť predobjednávky na bux.sk aj s podpisom autorky, čo obchod zaznamenal ako jednu z najúspešnejších podobných akcií. Príbeh s predvianočnou atmosférou dokázal v priebehu 6 dní knihu vypredať. Poslednými miestami, kde sa dal kúpiť, boli tie, ktoré sa ňou prezieravo predzásobili. Dnes je situácia iná.

Michala ries 24 dni do vianoc

Knihu sa podarilo dotlačiť a naskladniť

Jedna z najťažších úloh pre vydavateľstvá a tlačiarne je zaistiť pred Vianocami dotlač kníh. Pre najvýraznejší dopyt zákazníkov po knihách sa práve v tomto čase tlačí najviac. Kniha vydavateľstva Slovenský spisovateľ, a.s. mladej a úspešnej autorky vypredala niekoľkotisícový náklad a napriek tomu, že sa pôvodne nečakalo s tak veľkým úspechom, knihu dotlačili už počas decembra a dodali do skladu. Aktuálne tak má rozsiahla sieť kníhkupcov obnovenú zásobu.

Príbeh farmaceutky Niny, ktorá prežíva bežné ľudské starosti s rodinou, so vzťahom, priateľmi a popritom rieši prácu, oslovil mnohé čitateľky a aj podľa recenzií na internete bude patriť medzi hity tohto roka. Zaujímavosťou je, že kniha je vyslovene sezónnou, takže len z pohľadu psychológie ju možno niektorí čitatelia v letnom horúcom počasí preskočia. Naopak v tomto čase, najmä ak plynie lehota uvádzaná v názve, po nej mnohí radi siahnu.

Príbeh, ktorý by si mnohí priali sfilmovaný, by mohol zapôsobiť aj ako romantická komédia. Pritom slovenskí filmári majú na to, aby dokázali príbeh tejto knihy dostať do úspešnej obrazovo-zvukovej podoby.

Knihu je možné zakúpiť skladom a získať ešte do Vianoc v predajniach ako:

Ohodnoťte článok post