ZN.SK
Tom a Jerry

Tom a Jerry prišli do kín a budú musieť zachrániť svadbu storočia

Tom a Jerry sú späť. Najznámejší kocúr a najpopulárnejšia myš sveta. Poznáme ich z animovaných príbehov, na ktorých vyrástli celé generácie.

Najznámejší kocúr a najpopulárnejšia myš sveta. Poznáme ich z animovaných príbehov, na ktorých vyrástli celé generácie. Čo sa však stane, ak sa vyberú do sveta – a to rovno do toho nášho, reálneho? Zistiť to môžeme už teraz aj v slovenských kinách, ktoré v týchto dňoch premietajú rodinnú komédiu Tom a Jerry.

Tom a Jerry

Kombinácia animovaného a hraného filmu

Keď sa Jerry z vidieka presťahuje do luxusného veľkomestského hotela, kde práve prebieha luxusná svadba, zúfalá organizátorka Kayla si najme Toma, aby jej pomohol sa myšiaka zbaviť. Naháňačka kocúra a myši však môže zničiť nielen jej kariéru a chystanú svadbu, ale aj celý hotel. Odvekí rivali sa preto budú musieť spojiť, aby sympatickej hrdinke pomohli zachrániť situáciu spôsobom, akým to dokážu len oni.

V hlavných úlohách komédie pre celú rodinu sa okrem animovaného Toma, Jerryho a ďalších zvieracích postáv, predstaví aj viacero hereckých hviezd. Ako Kaylu uvidíme Chloë Grace Moretz, ktorá už ako detská hviezda prerazila vo filme Kick-Ass a jeho pokračovaní, ale známa je aj z hororov Nech vojde ten pravý či Carrie. Michael Peña, stvárňujúci jej šéfa, sa objavil napríklad v snímkach Million Dollar Baby, Marťan či oboch adaptáciách komiksového Ant-Mana. Ken Jeong je obľúbeným hercom komediálnych filmov, diváci ho mohli vidieť vo viacerých častiach série Vo štvorici po opici či nedávnej akčnej sci-fi komédii Boss Level.

Tom a Jerry a ich slovenské znenie

O slovenské znenie nového dobrodružstva Toma a Jerryho sa postaral raper Ján „Strapo“ Strapec, ktorý pracuje aj ako dabingový režisér. Medzi hlasmi postáv sa objavia o. i. Tomáš Maštalír, Zuzana Porubjaková, Richard Stanke, Marián Miezga, Daniel „Gogoman“ Štrauch či Dušan „Šorty“ Berky.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu