ZN.SK
Disney+ streamovaci aslužba a filmy a seriály

Streamovacia Disney+ sa predstaví slovenskému publiku 14. júna 2022

Spoločnosť The Walt Disney Company potvrdila dátum spustenia svojej streamovacej služby Disney+, ktorá bude dostupná pre slov…

Bratislava, Praha (29. marca 2022) – Spoločnosť The Walt Disney Company potvrdila dátum spustenia svojej streamovacej služby Disney+, ktorá bude dostupná pre slovenských užívateľov od 14. júna 2022. Cena mesačného predplatného bude 7,99 Euro, ročného 79,90 Euro.

Vrátane Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší

Ponúkne obľúbené príbehy, ktoré pozná celý svet, ale aj exkluzívny originálny obsah a tisíce programov a epizód z produkcie pod hlavnou značkou, ale tiež tie pod značkami Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic a ďalší pestrý obsah z produkcie značky Star.

Disney+ streamovaci aslužba a filmy a seriály
(L-R): Boba Fett (Temuera Morrison) and Fennec Shand (Ming-Na Wen) in Lucasfilm’s THE BOOK OF BOBA FETT, exclusively on Disney+. © 2021 Lucasfilm Ltd. & ™. All Rights Reserved.

Predplatitelia budú mať prístup k seriálom Boba Fett: Zákon podsvetia a Mandalorián od producenta a scenáristu Jona Favreaua. Tiež sa dočkajú seriálu Moon Knight z dielne štúdia Marvel s Oscarom Isaacom v hlavnej úlohe. Ten sa predstaví ako Steve Grant, bojazlivý predavač v múzejnom obchode so suvenírmi, trpiaci výpadkami pamäte a spomienkami na iný, cudzí život. Pozrieť si budú môcť aj film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch nominovaný na Oscara, kde hlavné úlohy stvárnili Simu Liu a Awkwafina.

Disney+ streamovaci aslužba a filmy a seriály

Chýbať nebude ani ďalší film nominovaný na Oscara – Luca, ďalej tohtoročnými Oscarmi ocenené filmy Encanto: Čarovný svet z produkcie Walt Disney Animation Studios, ktorý rozpráva príbeh o jedinečnej rodine Madrigalovcov, či Cruella s Emmou Stone.

Disney+ streamovaci aslužba a filmy a seriály
WE DON’T TALK ABOUT BRUNO — Walt Disney Animation Studios’ “Encanto” © 2022 Disney. All Rights Reserved.

Ďalej nájdu predplatitelia streamovacej služby v ponuke akčnú komédiu Free Guy s Ryanom Reynoldsom v hlavnej úlohe, tiež nominovanú na Oscara, seriály Simpsonovci alebo Klinika Grace. Tešiť sa môžu aj na seriál National Geographic Svet očami Jeffa Goldbluma, v ktorom nás Jeff vezme na zábavnú, hravú a poučnú jazdu. V každej epizóde tohto seriálu preskúma zdanlivo známu tému, aby odhalil svet prekvapivých súvislostí a fascinujúcich tajomstiev, vedy a histórie.

Disney+

Streamovacia služba spoločnosti The Walt Disney Company. Ponúka filmy a programy z vlastnej značkovej produkcie a tiež od Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic, ale tiež aj úspešných Simpsonovcov a ďalšie. Vo vybraných krajinách ponúka aj produkciu pridruženej značky Star. Streamovacia služba je súčasťou segmentu Disney Media & Entertainment Distribution. Služba ponúka stále rastúcu zbierku exkluzívnych relácií, vrátane celovečerných filmov, dokumentov, hraných a animovaných seriálov či krátkych filmov.

Vďaka dlhoročnej histórii spoločnosti a jej bohatej filmografii bude na D+ k dispozícii nielen filmová a televízna klasika, ale aj úplne nové filmy a programy z dielne The Walt Disney Studios. Prostredníctvom Star ponúkne Disney+ najnovší obsah štúdií 20th Century Studios, Disney Television Studios, FX, Searchlight Pictures a ďalších. Viac na:  https://www.preview.disneyplus.com/

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu