ZN.SK
komoda Create Space

Dizajnérsky kúsok zo Slovenska: malá komoda ukrýva stôl, stoličky aj…

Jediný kus nábytku a nakoniec sa v ňom ukrýva viacero variácií pracovných stolov, jedálenského stola, sušiaka na mokrú bielizeň, barový pult so stoličkami…

Jediný kus nábytku a nakoniec sa v ňom ukrýva viacero variácií pracovných stolov, jedálenského stola, sušiaka na mokrú bielizeň, barový pult so stoličkami, či miesto jednoduchého posedenia. Dizajn tejto špeciálnej komody pochádza od Ing.arch Petra Fritscha a BSc. Silvie Mládenkovej.

komoda Create Space

Málo miesta, alebo len nudný nábytok?

Ak aj vás trápi stiesnený priestor, málo miesta v byte, či len máte chuť po zaujímavom kúsku, ktorým si vytvoríte viacero kombinácií a prekvapíte návštevy, podobné dizajnérske kúsky môžu byť otázkou aj odpoveďou zároveň. Peter Fritsch, autor tejto multifunkčnej komody prezradil, že z nápadu v roku 2015 trvalo rok, než dosiahol konečnú podobu.

Multifunkčná komoda CreateSpace

Prototyp predstavujúci sa aj vo videu, je na prvý pohľad jednoduchou komodou, avšak v sebe a na sebe ukrýva jednotlivé diely, s ktorými sa dá narábať prekvapivo inak, než by ste s bežnou komodou bežne dokázali. Zvláštnosťou je, že nepoužíva sklo, ale na zneprehľadnenie dnu sú využívané elastické priečky. Tie splnia všetky účely, ktoré by sa inak riešili pomocou skla, či iných materiálov.

Fakty:

  • Celá komoda je v zloženom stave veľká 125/55/115 cm.
  • Stôl má nastaviteľnú výšku aj šírku
  • 4 stoličky ukryté vo vnútri majú 45/45/45 cm
  • 2 barové stoličky na komode 38/34/75 cm
  • Farebné variácie: 8 rôznych farebných odtieňov
  • Stále si komoda zachováva viac ako 60 % úložného priestoru
  • Výrobca: štúdio CreateSpace http://www.createspace.sk

Multifunkčná komoda CreateSpace

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu