ZN.SK
FEAR the walking dead

Seriál Fear the Walking Dead prichádza aj s novou 7. sériou

Televízna stanica AMC predstavila v sobotu 24. júla v rámci festivalu Comic-Con @ Home virtuálny panel seriálu Fear the Walking Dead.

Televízna stanica AMC predstavila v sobotu 24. júla v rámci festivalu Comic-Con @ Home virtuálny panel seriálu Fear the Walking Dead. Informácie o premiére sú uvedené nižšie.

FEAR the walking dead

Fear the Walking Dead 7.séria

Panelu, ktorý moderoval Chris Hardwick sa zúčastnili vedúci scenárista seriálu The Walking Dead Universe Scott M. Gimple, výkonní producenti Andrew Chambliss a Ian Goldberg a herci Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Jenna Elfman, Christine Evangelista, Mo Collins a Karen David.

  • Celý panel si môžete pustiť tu:

  • Diváci na Slovensku a v Čechách sa na siedmu sériu seriálu Fear the Walking Dead môžu tešiť v pondelok 18. októbra o 22:00 na AMC.
  • Herečka Alycia Debnam-Carey bude mať v 7. sérii svoj režisérsky debut.
  • Sydney Lemmon sa v 7. sérii vráti ako „Isabelle“ a Gus Halper sa pripojí k hereckému obsadeniu ako „Will“.

O AMC Networks International – Central and Northern Europe

AMC Networks International – Central and Northern Europe je súčasťou AMC Networks International, jednou z popredných medzinárodných spoločností na poli televízneho vysielania a distribúcie tematických televíznych staníc, ktoré sa sústreďujú na strednú a východnú Európu. Súčasne portfólio AMCNI – Central and Northern Europe ponúka televízne stanice v štyroch žánroch: športové: Sport1, Sport2, SportM, detské: Minimax, JimJam; zábavno-vzdelávacie: Spektrum, TV Paprika, Spektrum Home a filmové: AMC a Film+. Obsah tematických staníc je vytváraný pre miestnych divákov a trhy v rôznych jazykoch. Je dostupný v celom rade platforiem, vrátane HD služieb a ponúka verzie pre mobilné telefóny.

AMC Networks International (AMCNI) je globálna divízia AMC Networks a je dodávateľom uznávaných zábavných relácií pre predplatiteľov vo viac než 130 krajinách. AMCNI zahŕňa globálne značky a aj populárne stanice s lokálnym významom a rôznorodým žánrovým zameraním. Viac informácií nájdete na www.amcnetworksinternational.com.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu