Podčiarknite krásu s letnou súťažou Chilly o celodenný styling

Podčiarknite krásu s letnou súťažou Chilly o celodenný styling

Chilly, popredná značka v oblasti produktov intímnej hygieny, s nadšením oznamuje mimoriadnu príležitosť pre ženy, ktoré chcú zvýrazniť a osláviť svoju krásu. Predstavuje súťaž o podčiarknutie celkovej vizáže so štylistami a fotenie s profesionálnymi fotografmi. Táto exkluzívna súťaž, ktorá beží od 1. 7. 2023 do 31. 8. 2023, ponúka dievčatám a ženám šancu zvýrazniť svoju vnútornú krásu a sebavedomie. Tri výherkyne, ktoré budú vyžrebované 1. 9. 2023, sa pustia do celodenného stylingu a fotenia v auguste.

chilly intímna hygiena

Účasť je jednoduchá, kúpte si akýkoľvek produkt Chilly a nahrajte účtenku na www.chillysutaz.sk.

Cieľ súťaže a čo výherkyňa získa?

Výherkyne najskôr pošlú svoje fotografie profesionálnym štylistom a získajú personalizované konzultácie ohľadom vizáže a prípravy na fotenie. Štylisti sa o výherkyne budú v dohodnutý termín starať celý deň, nebude chýbať profesionálny vlasový styling, nalíčenie a navrhnutie vhodného oblečenia. Ako čerešnička na torte bude nasledovať fotenie, z ktorého si výherkyne odnesú pamiatku v podobe fotiek. Cieľom tohto dňa je, aby sa výherkyňa vo výslednom vzhľade cítila skvele. Dostane príležitosť zažiť niečo nezabudnuteľné, vymaniť sa zo svojej komfortnej zóny, vyjadriť svoje prirodzené ja a podčiarknuť svoju jedinečnú krásu.

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.