Najobľúbenejšie príslušenstvo k mobilom so zaujímavým dizajnom

Najobľúbenejšie príslušenstvo k mobilom so zaujímavým dizajnom

Denne sa obklopujeme tisíckami rôznych vecí. Stali sa také bežné, že o nich ani len neuvažujeme. Najdôležitejšie predsa je, že nám počas rýchleho životného tempa plného stresu perfektne slúžia a mnohé veci zjednodušujú. Týka sa to aj jedného z najbežnejších príslušenstiev na mobil, bez ktorého by boli tieto moderné a špičkové komunikačné prostriedky súčasnosti odsúdené na veľmi krátky „život“.

kryty na telefon

Dnešné inteligentné mobilné telefóny sú prvým krokom k integrácii technológií do nášho tela, pretože predstavujú akési rozšírenie schopností nášho mozgu a zmyslov, poskytujú nám ďalšie vedomosti a zväčšujú pamäť. Často sú však veľmi krehké a tenké, takže bez adekvátnej ochrany by toho veľa nezvládli.

Potvrdzuje to nielen realita, ale aj štatistiky, ktoré hovoria, že

  • najčastejšou príčinou poškodenia mobilov (39 %) sú pády zariadení na zem, pričom 26 % respondentov uviedlo ako dôvod poškodenia aj pád mobilu do záchodovej misy.

Aj preto potrebujú mobily špeciálne príslušenstvo. Ochranu, ktorá sa o ich dobrý stav postará v tých najhorších podmienkach.

Kvalitné kryty na mobil

Moderné kryty na mobil nesú právom názov najobľúbenejšieho príslušenstva. Koniec koncov, nielenže chránia zariadenie a predlžujú jeho životnosť, ale sú tiež schopné stať sa vyjadrením štýlu jeho majiteľa. Možno si ho vybrať v minimalistickom dizajne, ale aj v tých najodvážnejších farbách – s jasným vzorom alebo so silikónovou aplikáciou.

Keď smartfóny nahradili klasické tlačidlové mobily, dopyt po tomto príslušenstve sa iba zvýšil. Najmä po krytoch, ktoré sú určené na ochranu týchto zariadení.

A to napriek faktu, že tu boli a stále sa objavujú pokusy vyrobiť mobil, ktorý sa žiadneho pádu, mechanického poškodenia a vody vôbec nebojí.

Silikónové pozadie je základ

Mobily sú v dnešnej dobe pre nás veľmi dôležité doplnky. A určite ste sa o tom už neraz presvedčili. Nie je to predsa tak dávno, čo sme všade nosili hodinky na zápästí a budíky boli v každom dome na nočnom stolíku. Dnes sme na ne takmer zabudli a zdá sa, že čoskoro sa z nášho života úplne vytratia.

Podľa známych faktov

  • viac ako 60 % používateľov mobilov prestalo používať tieto klasické zariadenia a nahradili ich hodinami a budíkmi nachádzajúcimi sa v ich mobiloch.

Avšak, hneď pri prvom kontakte sa veľmi často stáva, že vám mobil z ruky pri vypnutí budíka spadne na zem.

  • Ranné reakcie tela predsa nie sú ešte tak stopercentne dokonalé a motorika horšia, za čo nemusíte hneď viniť nekvalitnú posteľ, ale dehydratáciu, anémiu, šíriaci sa zápal v tele alebo depresiu.
  • Mimochodom, vedeli ste že, ak chcete zaspať, musí sa upokojiť až 600 svalov tela?

Kvalitným krytom vyrobeným zo silikónu  môžete takýmto a podobným situáciám predísť. Stačí si vybrať podľa typu zariadenia a doladiť to zaujímavou farbou.

Ide o odolný nárazuvzdorný materiál, kde sú suroviny použité pri jeho výrobe často testované na  toxicitu a bezpečnosť, takže sa zároveň stávajú aj ekologickým príslušenstvom.

Zdroj obrázka: Marko Poplasen/Shutterstock.com


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.