ZN.SK
mirai

Kapela MIRAI po minuloročnom úspechu opäť mieri na Slovensko

MIRAI, čerství držitelia strieborného Českého Slávika a aktuálne najpopulárnejšia česká kapela, ktorá sa stáva čím viac obľúbenou aj u nás…

MIRAI, čerství držitelia strieborného Českého Slávika a aktuálne najpopulárnejšia česká kapela, ktorá sa stáva čím viac obľúbenou aj na Slovensku, oznamuje ďalšiu zahraničnú šnúru. Od posledného slovenského turné ubehol takmer rok a vzhľadom na veľký úspech sa obľúbená štvorica z Frýdku-Místku, po vypredanom halovom turné ARENA TOUR zakončeným už treťou O2 arénou, rozhodla na Slovensko vrátiť.

mirai

Mirai populárny aj u nás

„Klubové koncerty na Slovensku vnímame ako niečo, čo nás extrémne baví; niečo, čo je návratom k našim klubovým koreňom. Je krásne, že za nami cestujú aj českí fanúšikovia, ale vidieť, že aj na Slovensku sú fanúšikovia, ktorí poznajú všetky pesničky aj napriek tomu, že tam nemáme tak silnú mediálnu podporu je niečo, čo nás ženie vpred. Veľmi sa tešíme!“ hovoria Mirai.

Fanúšikom sľubujú intímny a živelný zážitok z klubového prostredia. Zaznie nedávno vydaný energický hit „summer love“ a všetkým známe rádiové hity ako „Vedle tebe usínam“, „I přes to všechno“ alebo „Chci tančit“. Po slovenskom turné sa budú MIRAI pripravovať na svoju, dovtedy najväčšiu udalosť: Summer fest 2024, behom ktorého cez leto navštívia 14 miest po Českej republike.

MIRAI sLOVEnsko TOUR 2024

  • Bratislava – 23.3.2024 Majestic Music Club
  • Trenčín – 5.4.2024 Piano Club
  • Žilina – 6.4.2024 Dom Odborov
  • Košice – 11.4.2024 Kulturpark
  • Nitra – 12.4.2024 PKO Nitra

Ďalšie odkazy:

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu