ZN.SK
Laura in the Kitchen

TOP 7 youtuberi s kanálmi o varení a gastronómii

Internetový portál Youtube.com sa takmer od samotného počiatku stal miestom realizácie aj šikovných kulinárskych amatérov a až potom profesionálov. Hovoríme im youtuberi.

Zľavy na wellness pobyty

Internetový portál Youtube.com sa takmer od samotného počiatku stal miestom realizácie aj šikovných kulinárskych amatérov a až potom profesionálov. Už v roku 2006 sa začali objavovať prvé kuchárske videá a praktické tipy. Ľudia veľmi rýchlo pochopili, že kým kniha používa slová a púta pozornosť, video prezentuje úplný postup aj s emóciami, pričom zároveň ide o možnosť pozastavenia a opakovaného pozretia.Dnes je nemožné spomenúť vplyv internetu na šírenie gastronómie a nespomenúť Youtube. Portál a jeho napájanie videí do externých stránok sa stali už bežnou súčasťou ďalších portálov. Svetovo najvýraznejšími kanálmi na Youtube.com sú napríklad aj tieto:

Laura in the Kitchen

Je však ťažké zostaviť rebríček aj vzhľadom k počte viac ako 6 miliónov videí, ktoré súvisia s varením a prezentáciou postupu. Rôzne kanály majú rôzny počet videí, je ťažké sčítať ich celkové pozretie ako kompletu.

Poznáte významného kulinárskeho youtubera na Slovensku alebo v Českej republike? Dajte nám a aj ostatným o jeho kanáli na youtube vedieť v našich komentároch. Ďakujeme. Venujete sa priamo vy budovaniu svojho kanála? Napíšte nám a pochváľte sa svojimi číslami.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu