ZN.SK
Tie roky sedemdesiate

Tie roky deväťdesiate oživia úspešný seriál Tie roky sedemdesiate

Slávny seriál Tie roky sedemdesiate sa dočká pokračovania v podobe Tie roky deväťdesiate v ponuke streamovacej služby Netflix.

Známy seriál Tie roky sedemdesiate v ktorom sme mali možnosť spoznať vychádzajúce hviezdy Ashtona Kutchera a Milu Kunis sa vracia. Streamovacia služba Netflix uviedla už aj prvú ukážku k jeho novej podobe. Už to nebudú Tie roky 70-te, ale Tie roky deväťdesiate, v originálnom znení nazvané ako That ´90s Show. Príbeh seriálu sa odohráva v roku 1995 keď Leila Formanová (Callie Haverda), dcéra pôvodného hrdinu Erica a Donny (Laura Prepon a Topher Grace), prichádza na letné prázdniny k starým rodičom.

Tie roky sedemdesiate

Práve Red a Kitty Formanovci (predstavitelia Kurtwood Smith a Debra Jo Ruppová) sú zatiaľ jediným známym pozostatkom pôvodného formátu. Zvyšok tvoria nové mladé tváre. Tvorcovia sľubujú zachovaný humor, hoci nemohli zachovať všetky pôvodné tváre. Je však pravdepodobné a vítané, ak by sa niektoré z nich predsa len objavili vo vedľajších príležitostných úlohách. Zatiaľ sa vo veľkom špekuluje a dúfa. Milan Kunis a Ashton Kutcher, ktorí sa v tomto seriáli výraznejšie presadili a preslávili, sú dnes po iných vzťahoch manželia. Napríklad IMDB.com ich uvádza mnohých pri jednej z epizód.

Nakrútiť Tie roky sedemdesiate už skrátka nejde

Úspešný televízny sitcom z obdobia 70-tych rokov by už dnes nakrútiť nešlo. Nakrúcali ho ešte v období rokov 1998 – 2006. Mnoho hercov je značne starších, hoci herečka Debar Jo Ruppová, seriálová mama akoby ani nestarla. Riešenie v podobe časového odstupu je tak zaujímavé. ponúknuť môže zaujímavé situácie pre mládež, no určite to bude zase generácia vyrastajúca v 90tych rokoch, ktorá po ňom siahne.

Podobne tomu bolo aj pri pôvodnom seriály, ktorý si našiel silné publikum nadšencov práve v generácii 70ties. Tvorcovia ponechali pôvodný dom s určitými úpravami a opäť to bude práve priestor „pivnice“ v ktorej sa bude „všetko“ odohrávať. V seriály sa určite neobjaví herečka Lisa Robin Kelly, ktorá stvárňovala postavu Laurie Formanovej. Zomrela v roku 2013.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu