ZN.SK
V objatí gentlemana séria

Tajomstvá kníh: V objatí gentlemana, nepriateľa, milenca, manžela (Emily D. Beňová)

Emily D. Beňová nám dnes poodhalí ďalšie tajomstvá ďalšej zo svojich knižných sérií. Svojou sériou V objatí gentlemana a v ďalších objatiach…

Emily D. Beňová nám dnes poodhalí ďalšie tajomstvá ďalšej zo svojich knižných sérií. Svojou sériou V objatí gentlemana a v ďalších objatiach neprináša čitateľovi svet upírov, anjelov, ani iných nadprirodzených osôb. Zachádza do erotiky aj romantiky. Získala si tým ďalšie spektrum čitateliek. Aj v tomto prípade sa môžete zoznámiť so zaujímavými faktami a tajomstvami z prípravy a vzniku jednotlivých kníh.

V objatí gentlemana séria

V objatí gentlemana, nepriateľa, milenca, manžela:

  • V objatí gentlemana bola prvá erotická kniha, ktorú napísala. Spočiatku knihu vydať neplánovala, bol to len pokus, no vďaka rodine a priateľom prehodnotila svoje stanovisko a knihu poslala do vydavateľstva. A urobila dobre.
  • Prvá časť tetralógie bola vydaná polroka po podpísaní zmluvy s vydavateľstvom. Kniha mala pôvodne skoro 400 strán, no skrátila sa takmer o polovicu, čo jej dodalo nový smer.
  • Opravy ostatných časti boli pre jej skrátenie nevyhnutné, pretože dejovo už nesedeli, takže 2 a 3 časť sú úplne iné, ako autorka pôvodne napísala. Pokračovanie nanovo napísala a vydavateľstvo vydalo ich novú podobu, ktorá si čitateľov získala.
  • Pôvodne knihy majú sedem častí a teda postavy tam mali viac priestoru. Autorka tam opísal aj životy ostatných a tak sa o nich čitateľ mohol dozvedieť viac. Napríklad aj to, že Melany mala brata, ktorý sa v detstve utopil, keď ona padla do jazera a on sa ju pokúšal zachrániť. Dokonca tam mal viac priestoru aj jej bývalý priateľ, ktorý pre Melany spriadal podlé plány. Melany kvôli Celine, ktorá ju napadla potratila. Avšak iba jedno z dvojičiek. To druhé prežilo a Melany ho priviedla na svet v tretej knihe. V pôvodnej verzii, potrat Melany a Sebastiana po druhý raz rozdelil.

V objatí gentlemana séria

foto: séria kníh, autorka

  • E-knihy sa kedysi dali zakúpiť na stránke 1000kníh.sk v ich pôvodnej verzii, no iba do 4 časti. Neskôr boli stiahnuté z predaja nakoľko prešli pod vydavateľstvo, ktoré sa knihy rozhodlo vydať.
  • V tretej knihe mali syna, ktorého im uniesli a tak nastal boj o dieťa a jeho záchranu.
  • V skutočnosti bola nepriateľka Celine Sebastianovou nevlastnou sestrou, čo sa v pôvodnej verzii dozvedel až pred koncom a prežíval preto traumy. To ich manželstvo opäť naštrbilo a Melany robila všetko preto, aby si svojho manžela získala späť.
  • V záverečnej časti, na konci série Melany naozaj čakala dieťa, no už druhé nakoľko ich prvorodený syn Henry sa narodil v tretej časti. Finálna časť bola iba poopravená a mierne skrátená, aby sedela s predchádzajúci časťami, inak sa takmer nezmenila.
  • V prvej verzii Melany nepodviedla Sebastiana a Sebastian o nej nikdy nezapochyboval.

 


Knihy v predaji:  nakupujte knihy Emily D. Beňovej na martinus.sk, alebo na bux.sk

Sledujte náš seriál Tajomstvá kníh a dozviete sa ďalšie zaujímavosti o úspešných knižných dielach, ktoré ste možno ani len netušili.

Oficiálne stránky autorky: https://pisanie-je-moj-zivot.webnode.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu