Súťaž: Vyhrajte lístky do kina na thriller matka! - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: Vyhrajte lístky do kina na thriller matka!

Neopakovateľný a ťažko zaraditeľný, taký je thriller matka! s Javierom Bardemom a Jennifer Lawrence v hlavných úlohách. Pre návštevníkov kín si filmári pripravili nepochybne výnimočný zážitok, ktorý vám sľubujú s podtitulom „nezabudnuteľný“ nie len pre nič za nič. Štyria z vás si budú môcť vychutnať atmosféru filmu vďaka Zaujímavým novinkám a spoločnosti Cinemart, ktorá film uvádza do slovenských kín už od 19. októbra.

Matka, film Bardem Lawrence

Čo môžete vyhrať?

2x 2 lístky na film matka!

Súťažné otázky:

  1. Napíšte nám Váš najobľúbenejší film s Jennifer Lawrence v hlavnej úlohe.
  2. Ktorý film s Javierom Bardemom Vám najviac utkvel v pamäti?

Podmienky súťaže

Správne odpovede posielajte s predmetom TRILER na emailovú adresu sutaz@zn.sk do 25. októbra 2017.

Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je distribučná spoločnosť CinemArt. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok.

Predmet je mimoriadne dôležitý, keďže vďaka nemu odlíšime túto súťaž od iných našich súťaží. Účelom súťaže je propagácia filmu a magazínu zn.sk

Vyhodnotenie súťaže

Výhercami sa stali: V Rusinková (čakáme na adresu); Ľubica Šťastná, Trenčianske Stankovce

 

4.5/5 - (4 votes)

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.