Súťaž o slovenské dobrodružné fantasy Linda a kľúč od Andary

Súťaž o slovenské dobrodružné fantasy Linda a kľúč od Andary

Súťaž o knihu: Linda a kľúč od Andary je nové slovenské fantasy, ktoré sa na pultoch kníhkupectiev a v ponukách online predajcov začalo objavovať od apríla 2021. Neopakovateľný príbeh síce uvádza cieľovú kategóriu čitateľa deti a mládež, no väčšina jej čitateľov sú aj napriek tomu ženy 25+.

Linda a kľúč od Andary kniha

Hlavná hrdinka v knihe objaví priechod do sveta menom Andara, v ktorom platia iné pravidlá a iný čas. Hoci na prvé počutie sa môže zdať príbeh známy a prekuknutý, v skutočnosti je originálnym a dosiaľ nevideným. Odohrávajúcim sa na súčasnom Slovensku, aj tak trochu v jeho minulosti. Neopakovateľný príbeh vyšiel ako tlačená kniha, ale aj ako elektronická kniha. Jednu tlačenú knihu pritom môže vyhrať niekto z vás, kto splní súťažnú úlohu.

Súťažná otázka a formulár:

  Popíšte miesto, ktoré objaví hlavná hrdinka príbehu po pootočení kľúčom a kľučkou na svetelných dverách. Odpoveď nájdete v knihe, ale aj v jej bezplatnej ukážke na martinus.sk (Stiahnuteľná ako EPUB, MOBI aj PDF čitateľná v počítači), alebo bux.sk (pod popisom elektronickej knihy). Čítajte pozorne. Nekopírujte úryvok anotácie, ale popíšte miesto tak, ako ho vnímate z 19 stranovej ukážky.

  Odpoveď:

  _____________________________________

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

   

  Súťaž a jej podmienky:

  Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára v tomto článku do 20. júla 2021 alebo emailom zverejneným nižšie. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti.

  ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú spracované v rámci vyžrebovaných výhercov. Aj tam sú adresy spracované sponzorom za účelom zaslania výhry a používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a iné pokusy o obchádzanie pravidiel. Prihlásením do súťaže prostredníctvom formulára súhlasíte s príjmom newslettra. Alternatívou je prihlásenie do súťaže zaslaním správnych odpovedí na sutaz(zavinac)zn.sk s uvedením, že si neželáte kontaktovanie v rámci marketingu portálu ZN.sk.

  Účasť v súťaži

  Účasťou v súťaži štandardným spôsobom cez formulár súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte minimálne 1x za rok, maximálne 1x za týždeň. Prihlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Emailové novinky sú odosielané priamo portálom ZN.SK a nevyužívajú iné aplikácie. Emailové adresy nie sú používané na profilovanie, ale len na prijímanie noviniek a ďalších súťaží zo ZN.SK bez selekcie podľa záujmov a podobne. Účelom súťaže je propagácia knihy a magazínu zn.sk

  Ohodnoťte článok post

  Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.