ZN.SK
Linda a kľúč od Andary kniha

Súťaž o slovenské dobrodružné fantasy Linda a kľúč od Andary

Súťaž o nové slovenské fantasy Linda a kľúč od Andary, ktoré sa na pultoch kníhkupectiev a v ponukách online predajcov začalo…

Súťaž o knihu: Linda a kľúč od Andary je nové slovenské fantasy, ktoré sa na pultoch kníhkupectiev a v ponukách online predajcov začalo objavovať od apríla 2021. Neopakovateľný príbeh síce uvádza cieľovú kategóriu čitateľa deti a mládež, no väčšina jej čitateľov sú aj napriek tomu ženy 25+.

Linda a kľúč od Andary kniha

Hlavná hrdinka v knihe objaví priechod do sveta menom Andara, v ktorom platia iné pravidlá a iný čas. Hoci na prvé počutie sa môže zdať príbeh známy a prekuknutý, v skutočnosti je originálnym a dosiaľ nevideným. Odohrávajúcim sa na súčasnom Slovensku, aj tak trochu v jeho minulosti. Neopakovateľný príbeh vyšiel ako tlačená kniha, ale aj ako elektronická kniha. Jednu tlačenú knihu pritom môže vyhrať niekto z vás, kto splní súťažnú úlohu.

Súťažná otázka a formulár:

[contact-form-7 id=“9766″ title=“Súťaž s Linda a kľúč od Andary“]

 

Súťaž a jej podmienky:

Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára v tomto článku do 20. júla 2021 alebo emailom zverejneným nižšie. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti.

ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú spracované v rámci vyžrebovaných výhercov. Aj tam sú adresy spracované sponzorom za účelom zaslania výhry a používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a iné pokusy o obchádzanie pravidiel. Prihlásením do súťaže prostredníctvom formulára súhlasíte s príjmom newslettra. Alternatívou je prihlásenie do súťaže zaslaním správnych odpovedí na sutaz(zavinac)zn.sk s uvedením, že si neželáte kontaktovanie v rámci marketingu portálu ZN.sk.

Účasť v súťaži

Účasťou v súťaži štandardným spôsobom cez formulár súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte minimálne 1x za rok, maximálne 1x za týždeň. Prihlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Emailové novinky sú odosielané priamo portálom ZN.SK a nevyužívajú iné aplikácie. Emailové adresy nie sú používané na profilovanie, ale len na prijímanie noviniek a ďalších súťaží zo ZN.SK bez selekcie podľa záujmov a podobne. Účelom súťaže je propagácia knihy a magazínu zn.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu