ZN.SK
Borg Súťaž

Súťaž s filmom Borg McEnroe o značkové oblečenie*

V decembri prichádza do kín filmové stvárnenie legendárneho súboja dvoch tenisových legiend. Udalosti veľkej ceny Wimbledonu 1980, v ktorej sa pokúšala…

V decembri prichádza do kín filmové stvárnenie legendárneho súboja dvoch osobností tenisovej histórie. Udalosti v pozadí veľkej ceny Wimbledonu 1980, v ktorej sa pokúšala svetová jednotka Björn Borg obhájiť svoj titul už po piaty krát proti vyzývateľovi Johnovi McEnroeovi, sú menej známe ako slávny súbor samotný.

Borg McEnroe prinesie príbeh dvoch športových osobností, ktorí sú tlačený do maximálnych výkonov športovým priemyslom, silnému marketingu a ďalším tlakom. Koprodukčný film s niekoľkými známymi tvárami prichádza do kín na záver roka 2017. Spolu s ním však môžete súťažiť o športové oblečenie značky BJÖRN BORG.

BJÖRN BORG Súťaž

Značkové oblečenie BJÖRN BORG venuje predajňa BJÖRN BORG v obchodnom centre Bory Mall. Značku založil v roku 1984 samotný legendárny tenista.

Ceny v súťaži:

Traja výhercovia získajú mix športové oblečenie značky Björn Borg. Vašu veľkosť môžete pokojne uviesť už v súťažnej správe.

Súťažné otázky:

1. Kto je režisérom novinky Borg McEnroe ?

2. Napíšte nám aspoň tri národnosti hercov, ktorí sa vo filme objavia

 


Podmienky súťaže o oblečenie BJÖRN BORG:

Správne odpovede posielajte s predmetom BORG na emailovú adresu sutaz @ zn.sk do 22. decembra 2017. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Sponzorom súťaže je distribučná spoločnosť MagicBox a predajňa športového oblečenia BJÖRN BORG v obchodnom centre BORY MALL Bratislava. Výhra nie je vymáhateľná alebo zameniteľná za inú. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné zmeny v pravidlách. Súťaže sa smie zúčastniť len vlastník adresy na území SR. Opakovaná účasť nie je povolená. Prijímaná je len jedna účasť z jedného počítača a v rámci jednej domácnosti. ZN.SK chráni osobné údaje súťažiacich a neposkytuje ich tretím stranám. Poskytnuté údaje sú len v rámci výhercov – adresy sú spracované sponzorom za účelom zaslania výhry a používané prepravcom na doručenie výhry. Zo súťaže sú vylúčené pokusy obchádzania pravidiel, opakované účasti a neuvedený predmet, ktorý oddeľuje jednotlivé súťaže do správneho žrebovania. Účasťou v súťaži súhlasíte s príjmom noviniek (nové články a súťaže) emailom z magazínu ZN.SK v počte 1x za týždeň. Odhlásenie je možné kedykoľvek priamo z emailu alebo v časti newsletter v pätičke stránok. Účelom súťaže je propagácia filmu, predajne a magazínu zn.sk

Vyhodnotenie súťaže

Na Vianoce sme vyžrebovali výhercov značkového oblečenia BJORN BORG. Stali sa nimi T. Šelesták, I. Ščerbová a M. Robová. Všetkým trom prajeme v zdraví prežité športové zážitky a rekreačný šport v novom športovom oblečení. Všetkým ostatným súťažiacim ďakujeme za účasť a prajeme úspešný rok 2018. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili súťaže a ukázali nám mimoriadne úspešný formát súťaže.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu