ZN.SK
Magistérium

Súťaž: vyhrajte obe knihy čarodejníckej série Magistérium

Knižná séria Magistérium sa nám doteraz predstavila v knihách Železná skúška a Medená rukavica. Vyhrajte ich obe naraz v našej súťaži.

Zľavy na wellness pobyty

Knižná séria Magistérium sa nám doteraz predstavila v knihách Železná skúška a Medená rukavica. Cassandra Clareová a Holly Blacková spoločne vytvorili svet čarodejníkov, ktorý podľa niektorých zdrojov obe autorky vytvorili ako nesúhlas s tým, ako skončil Harry Potter.

Magistérium

Podarilo sa im tak vytvoriť svet čarodejníkov, ktorý vyznáva základné živly a k tomu aj temnotu. Na počudovanie, hoci nedosiahol megaúspech ako Harry Potter, ide o úspešnú sériu ideálnu pre mladších čitateľov. V spolupráci s obchodom Bux.sk vám teraz prinášame možnosť vyhrať jeden z dvoch kompletov.

Magistérium a akcia, ktorá sa už nezopakuje

Len do 31. marca si môžete kúpiť komplet 1. a 2. diel knižnej série MAGISTÉRIUM, len za 6 EUR. Vypredávajú sa posledné kusy 1. vydania oboch dielov, ktorých pôvodná cena bola 12,90 EUR, aktuálne zmenená na 5,90 EUR. Získať však obe knihy za túto cenu hneď môžete jej zakúpením na bux.sk. Kto chce skúsiť šťastie a mať ich zadarmo, môže siahnuť po formulári nižšie a odpovedať nám na dve súťažné otázky.

[contact-form-7 id=“5527″ title=“Súťaž MAGISTERIUM“]

 

Podmienky:

Súťaž prebieha do 25. marca 2017. Výhry nie sú vymáhateľné, vymeniteľné za iné ani za hotovosť. Súťaž je určená pre súťažiacich s adresou na území Slovenska. Zo súťaže sú vylúčené opakované pokusy z jediného počítača vrátane tých s rôznymi kombináciami mien a adries, vrátane prvej účasti. Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Adresu prijímame len za účelom odoslania výhry a ďalej nie je archivovaná a spracúvaná. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí s prihlásením k prijímaniu týždenných noviniek o nových článkoch a súťažiach na ZN.SK, čo je možné kedykoľvek odhlásiť. Magazín ZN.sk v takom prípade spracúva len emailovú adresu bez ďalších údajov, ktoré by tvorili osobné údaje. Organizátorom súťaže je ZN.SK, sponzorom súťaže je internetové kníhkupectvo BUX.sk. Výška výhry nepodlieha zdaneniu.

Vyhodnotenie:

Výhercami sa stali Martin Rohlíček a Zuzka Králiková, výhercom gratulujeme.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu