Súťaž: vyhrajte obe knihy čarodejníckej série Magistérium - Zaujímavé novinky ZN.SK

Súťaž: vyhrajte obe knihy čarodejníckej série Magistérium

Knižná séria Magistérium sa nám doteraz predstavila v knihách Železná skúška a Medená rukavica. Cassandra Clareová a Holly Blacková spoločne vytvorili svet čarodejníkov, ktorý podľa niektorých zdrojov obe autorky vytvorili ako nesúhlas s tým, ako skončil Harry Potter.

Magistérium

Podarilo sa im tak vytvoriť svet čarodejníkov, ktorý vyznáva základné živly a k tomu aj temnotu. Na počudovanie, hoci nedosiahol megaúspech ako Harry Potter, ide o úspešnú sériu ideálnu pre mladších čitateľov. V spolupráci s obchodom Bux.sk vám teraz prinášame možnosť vyhrať jeden z dvoch kompletov.

Magistérium a akcia, ktorá sa už nezopakuje

Len do 31. marca si môžete kúpiť komplet 1. a 2. diel knižnej série MAGISTÉRIUM, len za 6 EUR. Vypredávajú sa posledné kusy 1. vydania oboch dielov, ktorých pôvodná cena bola 12,90 EUR, aktuálne zmenená na 5,90 EUR. Získať však obe knihy za túto cenu hneď môžete jej zakúpením na bux.sk. Kto chce skúsiť šťastie a mať ich zadarmo, môže siahnuť po formulári nižšie a odpovedať nám na dve súťažné otázky.

  1. Ako sa volajú prvé dva diely knižnej série?
  A) Železná rukavica a Medená skúška B) Železná skúška a Medená rukavica C) Cassandra Clareová a Holly Blacková
  Odpoveď:

  2. Kedy končí predaj 1. vydania knižnej série?
  A) nemá definitívny koniec, B) 31. marec 2017, C) 25. marec 2017
  Odpoveď:

  _____________________________________

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Presná poštová adresa:

   

  Podmienky:

  Súťaž prebieha do 25. marca 2017. Výhry nie sú vymáhateľné, vymeniteľné za iné ani za hotovosť. Súťaž je určená pre súťažiacich s adresou na území Slovenska. Zo súťaže sú vylúčené opakované pokusy z jediného počítača vrátane tých s rôznymi kombináciami mien a adries, vrátane prvej účasti. Účasťou v súťaži súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Adresu prijímame len za účelom odoslania výhry a ďalej nie je archivovaná a spracúvaná. Účasťou v súťaži súťažiaci súhlasí s prihlásením k prijímaniu týždenných noviniek o nových článkoch a súťažiach na ZN.SK, čo je možné kedykoľvek odhlásiť. Magazín ZN.sk v takom prípade spracúva len emailovú adresu bez ďalších údajov, ktoré by tvorili osobné údaje. Organizátorom súťaže je ZN.SK, sponzorom súťaže je internetové kníhkupectvo BUX.sk. Výška výhry nepodlieha zdaneniu.

  Vyhodnotenie:

  Výhercami sa stali Martin Rohlíček a Zuzka Králiková, výhercom gratulujeme.

  Ohodnoťte článok post
  Mohlo by zaujímať tiež:
  Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.