Skrášlite si interiér domácnosti pomocou pestrých farieb fleecu

Skrášlite si interiér domácnosti pomocou pestrých farieb fleecu

Je mäkký, hebký na dotyk a príjemne hrejivý. Presne týmito vlastnosťami sa vyznačuje fleece a okrem oblečenia je perfektnou voľbou aj do našich domácností. Čo všetko si teda môžete z fleecu vytvoriť a oživiť tým priestory vášho bývania?

fleec materiál

Mať vynovený a trendový nábytok ešte nevytvorí z vášho domu či bytu pocit skutočného domova. Práve na tom sa totiž podieľajú predovšetkým mnohé dekorácie a ozdobné, no zároveň aj plne funkčné prvky. Navyše sa nemusíte ani obmedzovať aktuálnou ponukou, ak hľadáte niečo multifunkčné, hravo si môžete skrášliť domácnosť aj svojpomocne. Potrebujete k tomu len dávku odhodlania a vhodné látky a materiály celej farebnej škály.

Doprajte interiéru farebnú paletu

Fleece nie je len skvelým materiálom pri výrobe oblečenia, má skvelé využitie aj v domácnosti. Nielenže si oživíte priestory bývania, týmto materiálom si môžete dopriať absolútny komfort a pohodlie. Predstavte si ozdobné vankúše na pohovke, čo vám skvalitnia sedenie či hebkú a hrejivú deku, ktorá vám zase spríjemní chladné večery. Nespornou výhodou fleecu je aj jeho farebná škála. Či už potrebujete fleece v blankytne modrej, okrovej alebo zháňate mentolový odtieň, všetky tieto sfarbenia nájdete.

Vyťažte z hebkosti fleecu maximum

Okrem obývačky si môžete vynoviť aj priestory spálne či detskej izby. Mať takýto jemný materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami na posteli v podobe štýlovej prikrývky rozhodne osloví mnohých. Určite však nezabúdajte aj na vaše deti a pripravte im niečo originálne vo forme hračky z fleecu. Tá bude nielen príjemná na pohľad, ale aj mäkká na dotyk a vaša ratolesť si takýto kúsok vo svojej detskej zbierke plyšových hračiek určite obľúbi.

Stavte aj na ďalšie látky a materiály

Ak hľadáte materiál, čo sa bude vyznačovať ľahkosťou a bude vhodnou voľbou na obliečky, ľan bude pre vás ako stvorený. V prípade, že hľadáte zase niečo originálne, čo zvýrazní detskú izbu a tieto priestory budú pôsobiť hravo a originálne, dekoračné látky s motívom sú na to ideálne a závesy v tomto prevedení budú vyžarovať kreativitou. Nemusíte sa obmedzovať tým, čo dnes nájdete bežne v obchodoch, mnohé predmety si zvládnete urobiť v pohodlí domova vlastným majstrovaním. Problémom v súčasnosti nie je ani kúpa látok, v internetovom obchode Bubulakovo nájdete bohatú ponuku rôznych materiálov.

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk
Tlačové správy
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Problémy v raji, dážď a exotika
18 vecí, ktoré radšej nikdy nepíš do reklamácie zájazdu

Operátor Juro
Na Slovensku je nový operátor Juro, prevádzkuje ho Telekom

Kolieskové lyže, korčulyže
Kolieskové lyže Skike, ako hybrid lyží, korčulí a nordic walkingu

Zavrieť