Skrášlite si interiér domácnosti pomocou pestrých farieb fleecu

Skrášlite si interiér domácnosti pomocou pestrých farieb fleecu

Je mäkký, hebký na dotyk a príjemne hrejivý. Presne týmito vlastnosťami sa vyznačuje fleece a okrem oblečenia je perfektnou voľbou aj do našich domácností. Čo všetko si teda môžete z fleecu vytvoriť a oživiť tým priestory vášho bývania?

fleec materiál

Mať vynovený a trendový nábytok ešte nevytvorí z vášho domu či bytu pocit skutočného domova. Práve na tom sa totiž podieľajú predovšetkým mnohé dekorácie a ozdobné, no zároveň aj plne funkčné prvky. Navyše sa nemusíte ani obmedzovať aktuálnou ponukou, ak hľadáte niečo multifunkčné, hravo si môžete skrášliť domácnosť aj svojpomocne. Potrebujete k tomu len dávku odhodlania a vhodné látky a materiály celej farebnej škály.

Doprajte interiéru farebnú paletu

Fleece nie je len skvelým materiálom pri výrobe oblečenia, má skvelé využitie aj v domácnosti. Nielenže si oživíte priestory bývania, týmto materiálom si môžete dopriať absolútny komfort a pohodlie. Predstavte si ozdobné vankúše na pohovke, čo vám skvalitnia sedenie či hebkú a hrejivú deku, ktorá vám zase spríjemní chladné večery. Nespornou výhodou fleecu je aj jeho farebná škála. Či už potrebujete fleece v blankytne modrej, okrovej alebo zháňate mentolový odtieň, všetky tieto sfarbenia nájdete.

Vyťažte z hebkosti fleecu maximum

Okrem obývačky si môžete vynoviť aj priestory spálne či detskej izby. Mať takýto jemný materiál s tepelnoizolačnými vlastnosťami na posteli v podobe štýlovej prikrývky rozhodne osloví mnohých. Určite však nezabúdajte aj na vaše deti a pripravte im niečo originálne vo forme hračky z fleecu. Tá bude nielen príjemná na pohľad, ale aj mäkká na dotyk a vaša ratolesť si takýto kúsok vo svojej detskej zbierke plyšových hračiek určite obľúbi.

Stavte aj na ďalšie látky a materiály

Ak hľadáte materiál, čo sa bude vyznačovať ľahkosťou a bude vhodnou voľbou na obliečky, ľan bude pre vás ako stvorený. V prípade, že hľadáte zase niečo originálne, čo zvýrazní detskú izbu a tieto priestory budú pôsobiť hravo a originálne, dekoračné látky s motívom sú na to ideálne a závesy v tomto prevedení budú vyžarovať kreativitou. Nemusíte sa obmedzovať tým, čo dnes nájdete bežne v obchodoch, mnohé predmety si zvládnete urobiť v pohodlí domova vlastným majstrovaním. Problémom v súčasnosti nie je ani kúpa látok, v internetovom obchode Bubulakovo nájdete bohatú ponuku rôznych materiálov.

Zdroj obrázka: Bubulakovo.sk

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.