ZN.SK
Levoča s Hudbou vesmírnou

S hudbou vesmírnou zahrá na podujatí Tajomná Levoča 2017

Fanúšikovia S hudbou vesmírnou si ich budú môcť užiť aj v Levoči na podujatí Tajomná Levoča 2017, ktoré sa koná 21. a 22. Júla 2017.

Originálne hudobno-herecké zoskupenie S hudbou vesmírnou (sú skrátka jedineční a ich rýchla charakteristika sa skrátka nedá), sa preslávilo aj toto leto aktuálnym hitom Je nám teplo, moderovaním folklórnej šou Zem spieva, avšak je populárnym ťahákom aj na koncertoch.

Hudbou vesmírnou na podujatí Tajomná levoča 2017

Fanúšikovia si ich budú môcť užiť aj v Levoči na podujatí Tajomná Levoča 2017, ktoré sa koná 21. a 22. Júla 2017.

Rok 2017 ako 500. Výročie oltáru majstra Pavla

V roku 2017 si pripomíname 500. Výročie vytvorenia diela gotického oltára majstra Pavla z Levoče stojaceho v Bazilike sv. Jakuba. Nádherné sochárske dielo je jeden z najväčších stredovekých pokladov aké na Slovensku máme. Toto výročie si pritom pripomenie Tajomná Levoča, Karpatský remeselný trh, ale aj iné kultúrne podujatia na Slovensku. Mimo Hudbu vesmírnu, ktorá pripravila originálne promo video svojej účasti na podujatí, sa predstavia aj ďalší.

Tajomná Levoča 2017

Predstavia sa VÁCLAV NECKÁŘ so skupinou BACILY, DAVID KOLLER, MARIÁN ČEKOVSKÝ, KATKA KNECHTOVÁ, KORBEN DALLAS, CHIKI LIKI TU-A, HUDBA Z MARSU, HEĽENINE OČI, DOMINIKA MIRGOVÁ, levočská skupina SHAMAN, folklórne súbory DFS Levočaník, FS Levočan, dobová hudba v podaní kapely IGRICI. Svoje umenie nám predvedú CIRKUS ARGOLLA a PÁNI SPIŠA. Pre deti je pripravená zábava so SRANDOU BANDOU, KÚZELNÍKOM WOLFOM, a pozrieť si môžete aj pouličné BÁBKOVÉ DIVADLO. Ani tento rok nebude chýbať VIDEOMAPPING. K tomu návštevníci môžu navštíviť aj viacero ďalších menších podujatí a sprievodných akcií.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu