Recenzia: vyskúšali sme Trendhim.sk obchod pánskych doplnkov

Recenzia: vyskúšali sme Trendhim.sk obchod pánskych doplnkov

Trendhim.sk je obchod s pánskymi doplnkami, hodinkami a rôznym módnym sortimentom. Nejde o obchod, ktorý masovo poznáme a najmä nejde o slovenský obchod. Pri jeho skúmaní by ste zistili, že za ním stoja mladí ľudia z Dánska. Aké je nakupovanie v ňom a posiela vôbec zásielky, v akom stave a bude nakupujúci spokojný?

V našom prípade súkromnej objednávky sme sa stretli s rýchlym doručením a zaujímavým prístupom.  Fakt, že ide o dánsky eshop teda nemusí odrádzať. Poštovné je prekvapivo cenovo prístupné, nie výrazne odlišné od iných poplatkov bežných obchodov na Slovensku a aj doručenie je prekvapivo rýchle. Pri objednávke máme na výber medzi GLS alebo DHL, z čoho GLS vychádza cenovo prijateľne. Doručenie na ďalší pracovný deň sa javí z Dánska ako nemožné. Objednávali sme pritom v piatok 11.11.2022, takže je možné, že v našom prípade k tomu dopomohol aj víkend.

Eshop a nakupovanie na TrendHim.sk

Trendhim.sk je eshop podobný na mnoho iných. Je v kompletnej slovenčine, prehľadný, jasný. Sortiment pánskych hodiniek obsahuje škandinávskych výrobcov. Sorting produktov podľa ceny, alebo ďalších kritérií je samozrejmosť. Stránky fungujú veľmi rýchlo, nemajú ťažkosti pri načítavaní a aj košík so zákazníkom veľmi rýchlo prejde celým procesom. Platba je možná kartou, alebo cez Paypal, čím sa značne uľahčuje transakcia aj tým, ktorí viac dôverujú Paypal ako kartám a ich používaniu vonku.

Zaujímavý je spôsob, akým Trendhim.sk komunikuje. K zákazníkovi sa prihovára viac otvorene v emailoch a aj v SMS. Po ukončení objednávky a úhrade sa eshop pýta, či máte záujem o komunikáciu a ponuky cez SMS.  Takýto spôsob nie je celkom bežný, keďže viacerí obchodníci sa nás snažia oslovovať len emailom, alebo personalizovanými správami, napríklad v aplikáciách a rozhraní. SMS je tak neprebádaná pôda a tiež málo využívaná aj v roku 2022.

Poteší rýchlosť dodania aj komunikácia

Pri akomkoľvek obchode dnes teší, ak na tovar nemusíme dlho čakať. Zásielka, ktorá bola objednaná v piatok poobede, už v pondelok ohlasovala spracovania a v utorok ráno bola na adrese v Bratislave. Dánsky obchod využíva službu GLS, sklad sa podľa štítku javí na Slovensku, no v každom prípade je potešujúce, že čakaním sa zákazník trápiť nemusí. Zásielka prichádza celá, v malej sivej škatuli so značkou obchodu. Až v nej sa nachádza ďalšie balenie, ktoré ukrýva to, čo sme si objednali.

Seizmont hodinky nákup na Trendhim

Obchod sa snaží vystupovať proklientsky, komunikuje a zaujíma ho spokojnosť zákazníka. Je pravda, že nie vždy si takéto emaily všímame. Určite je ale zaujímavý email, ktorý prináša návod na používanie a ovládanie jednotlivých tlačidiel. Stránky si dali prácu s tým, aby priniesli tieto návody a eliminovali blúdenie a tápanie majiteľa nových hodiniek. Ide o nový obchod v našich končinách, kým doma nejaký čas už pôsobí.

Hodinky od Trendhim

Hodinky sú balené v škatuľke s vankúšikom, na ktorom sú natiahnuté.  Vyberanie hodiniek tak nie je problém. Vankúšik v elegantnej čiernej pasuje do pevnej škatule a poslúži na skladovanie hodiniek aj opakovane bez nejakých komplikácii. Len je ich nutné zapnúť v remienku. Pevná škatuľka je presne ten typ balenia hodiniek, ktoré napovedajú niečo o tom, že samotný výrobca chce, aby vydržali. Nie len prepravu, ale aj skladovanie napríklad vo vlastnej polici, v kúpeľni alebo v spálni. Štandard na ktorom si potrpia výrobcovia dobrých hodiniek ale aj ich zákazníci.

Sú ako nové zabezpečené, stačí odpojiť plastovú poistku, aktivovať tlačidlo a sú ihneď pripravené. Hodinky sú pekné. Materiálovo pevné s poctivou konštrukciou. Model, ktorý nás oslovil je Seizmont Parva Craftsman v hnedej farbe, aj finálny výber trval niekoľko dní a je si z čoho vyberať. Ide o menej známe značky v našich končinách, čo nemusí hneď uberať na záujme a význame. Seizmont napríklad pochádza priamo z Dánska. Dizajnovo veľmi pekné. Na ciferníku je viditeľná jemná práca dizajnérov, jednotlivých dielov. Sekundová ručička je na konci zvýraznenú, aby bola v kontraste s ciferníkom.

Všímame si, že celá konštrukcia hodiniek je precízna. Funkčné a ovládateľné sú aj vnútorné ukazovatele a stopky. Funkcie, ktoré lacné hodinky majú nefunkčné a na okrasu, sú v tomto prípade plne funkčné, reálne. Teší ukazovateľ dátumu a ďalšie funkcie. Všetko tvorí pekný celok, hodinky dobre vyzerajúce a pôsobiace. Hodinkám nechýba elegancia a to ani remienku v elegantnej hnedej koži.

Niekoľko názorov a postrehov

  • Trendhim.sk je reálny obchodom, ktorý v rámci našej objednávky hodiniek splnil to čo sľúbil
  • Objednané hodinky vyzerajú výborne, ponúkajú kvalitné materiály, zaujímavý dizajn a viditeľnú kvalitu aj na samotnom vyhotovení strojčeka, ciferníka, ručičiek alebo remienka.
  • Nakupovanie bolo príjemné, bez rušivých prvkov a obťažovaní
  • Doprava veľmi rýchla
  • Iný tovar ako hodinky nebol súčasťou zásielky a preto sa k iným druhom tovaru nedokážeme vyjadriť a aj ho ohodnotiť
  • V prípade tejto objednávky spokojnosť.
  • Reklamačný proces sme netestovali, keďže zatiaľ nebol dôvod.
  • Článok môže byť aktualizovaný v budúcnosti o nové postrehy.

Roman Autor článku s tematikou zábavy, televízie, alebo niektorých spoločenských problémov. Pochádza zo stredného Slovenska a na striedačku žije v Rakúsku.