ZN.SK
Návštevníci reality show

Reality show Návštevníci na JOJ sa rozbehla, poznáme súťažiacich

Reality show Návštevníci sa vracia o 20 rokov späť. Poznáme už aj súťažiacich. Ich zoznam je zaujímavý najmä tým, že obsahuje prevažne mladých ľudí…

Návštevníci prichádzajú na televízne obrazovky, no nejde o známu francúzsku dvojicu cestujúcu časom. Časom cestujú vybraní súťažiaci, ktorí mali to šťastie a zapáčili sa na kastingoch tvorcom novinky na TV JOJ. Nebývalo zvykom, že sa do prostredia mimo televízie a tlač dostávali reklamy na reality show. Kým Ostrov na Markíze púta exotickou reklamou a logom s tvárou Mariána Mitaša, JOJ stavila na celkom iný druh reklamy a propaguje všetky tváre svojich súťažiacich.

Návštevníci reality show

Ich tváre sa objavujú na billboardoch, ale aj v prostriedkoch mestskej hromadnej dopravy. JOJ sa tak touto šou dostáva medzi ľudí viac ako Ostrov, alebo len tváre jednotlivcov je vidieť oveľa viac. Čiže aj keby ste nemali záujem poznať osadenstvo šou, nemáte na výber. Televízií to vyšlo, pretože ľudia postupne vyrazili na internet hľadať, kto je kto. Nakoniec poznáte súťažiacich, hoci nepoznáme samotnú šou. Stačí, že cestujete MHD a občas vykuknete von cez okno.

Návštevníci v programe

Súťaž sa má odohrávať 200 rokov späť, na historickej farme z roku 1840, na ktorej štáb pripravil prostredie hodné svojej doby. Sľubovaná výhra 50 000 EUR tak môže byť zaslúžená. Vzhľadom na televíziu JOJ, ktorá za projektom stojí, sa však veľmi rýchlo môže dostať celý projekt do roviny, z akej sa nepodarilo vymaniť v prípade Farmára hľadajúceho ženu, či Mama ožeň ma. Ukážky k šou, ktoré sa v televízii objavujú, nakrúcali na krásnom hrade Červený Kameň v Malých Karpatoch. Tam sa však reality show v skutočnosti neodohráva.

Súťažiacich je 14 a zmes poriadna

14 rôznych mien a postáv tvorí vekovo, imidžovo, aj stavbou tela rôznych zástupcov azda všetkého, na čo sme zvyknutí z iných šou. Trochu umelej krásy, zopár exotov (minimálne 1 homosexuál, alebo neidentifikovateľný jedinec), krásky, siláci, niekto zo staršej generácie schopný deliť sa o životné skúsenosti… Hoci sa možno nezbavíte pocitu, že celé osadenstvo je vám známe ako profil typickej reality show, chýba predsa len jedna funkcia a jej zástupca. Staršia žena, ktorú všetci zapriahnu do kuchyne. Tá bola doteraz vždy súčasťou podobných formátov, dokonca nevyhnutnou. Pri pohľade na vek súťažiacich sú len štyria nad 30 rokov. Viacerí majú rovnaký vek 22 rokov, čiže je tak trochu zo šou záležitosť mladých, ako tomu bolo pri Vyvolených.

Jednotliví súťažiaci:

 • Marek Holič ako Dlúhy (21 rokov)
 • Pavlína Kostelanská ako Škótka (22 rokov)
 • Lena Zradulová ako Malina (22 rokov)
 • Nikola Mitrová ako Vojačka (22 rokov)
 • Lenka Mošková ako Modelka (22 rokov)
 • Lívia Kováčová ako Maco (27 rokov)
 • Lukáš Grolmus ako Frenky (27 rokov)
 • Róbert Feszler ako Kavadyk (28 rokov)
 • Stanislav Kocian ako Lučiano (42 rokov)
 • Libor Martiník ako Kohút (47 rokov)
 • Miroslav Vybíral ako Tanečník (49 rokov)
 • Miroslav Tomášek ako Feri (56 rokov)

Moderátorkou je Vera Wisterová

Archív televízie a jednotlivé diely

Prvý vysielaný diel je z 8. septembra. Nasledujúci z 12. septembra. Ľudí šou Návštevníci nepopierateľne zaujala, o čom svedčí aj vysoký záujem o ňu na našich stránkach. Šou má však najmä po vizuálnej stránke naozaj veľmi dobre zvládnuté scény, kulisy, rôzne predmety, ktoré aj v jendotlivých videách vyzerajú zaujímavo. Zatiaľ neotrepane a gýčovo. Možno aj to zaujalo ľudí a tak vo veľkom siahajú po zmienkach o tomto novom formáte. Ak si pretrpíte šialené množstvo reklamy, popupokná a pred videom tiež krátku reklamu, jednotlivé diely si môžete pozrieť priamo na stránkach televízie JOJ.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu