Premiéra filmu Jack Reacher: Nevracaj sa, už 20. októbra - ZN.SK

Premiéra filmu Jack Reacher: Nevracaj sa, už 20. októbra

Tvár Toma Cruisa, prenikavý intelekt a schopnosť vymlátiť hocičo z hocikoho. To je drsný detektív Jack Reacher v pokračovaní akčného filmu Jack Reacher: Nevracaj sa. Hrdina úspešnej knižnej série Leeho Childa sa na plátnach objavil prvýkrát pred štyrmi rokmi a hneď bolo jasné, že nie naposledy. Pod režisérskou taktovkou Edwarda Zwicka prichádza do slovenských kín už 20. októbra.

Jack Reacher, nevracaj sa

Jack Reacher, nevracaj sa

Jack Reacher (Tom Cruise) ako bývalý major vojenskej polície má rád zločiny s armádnou príchuťou a najradšej má tie, ktoré na prvý pohľad nedávajú žiadny zmysel. Presne ako obvinenie veliteľky Susan Turnerovej (Cobie Smulders) zo špionáže. Krásku s doteraz nepoškvrnenou povesťou, okolo ktorej začali náhle v podozrivo vysokom tempe umierať ľudia, chcel Reacher pôvodne pozvať na večeru.Teraz ju musí dostať z väzenia, aby pomohol dokázať jej nevinu…

Jack Reacher, Nevracaj sa

Jack Reacher, Nevracaj sa

Zwick je zárukou, že diel s podtitulom „Nevracaj sa“ nie je len nezaujímavou kópiou prvého filmu s Reacherom. „Aj keď si film udržuje rovnaký ironický nadhľad, je to úplne iný film, rovnako ako je iná aj situácia, v ktorej sa hlavný hrdina ocitá. Budem rád, ak dokážu diváci po rokoch obidva filmy rozoznať, aj preto chcem, aby bol môj Reacher originál,“ vysvetľuje režisér.

Ohodnoť tento článok
Avatar
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
Reportérka a psychopatické vyčíňanie
Exreportér Bryce Williams pred kamerou na videu zastrelil kolegov

Ak mi uveríš, aprílové slnko, Zvláštny príbeh
Tajomstvá kníh: Ak mi uveríš, Aprílové slnko a Zvláštny príbeh (Katarína Gillerová)

hniezda zachrany
Hniezda záchrany: šanca pre nechcené narodené deti

Zavrieť