ZN.SK
Cyberpunk 2077

Predpredaj CE Cyberpunk 2077 štartuje 1. októbra so zberateľskou

Pre všetkých hráčov, ktorí už netrpezlivo čakajú na predpredaj zberateľskej edície najočakávanejšieho RPG budúceho roka, má oficiálny distribútor Comgad.cz

Pre všetkých hráčov, ktorí už netrpezlivo čakajú na predpredaj zberateľskej edície najočakávanejšieho RPG budúceho roka, má oficiálny distribútor Comgad.cz hneď dve dobré správy pre hráčov v SR a ČR. Prvá je, že sa distribúcii podarilo navýšiť počet zberateľských edícií pre Českú republiku a Slovensko o celých 50%!

Cyberpunk 2077

Druhá je, že je už známy aj dátum začatia predpredaja:

Predpredaj zberateľské edície Cyberpunk 2077 začne 1. októbra 2019 o 12.00 h. (UPDATE: nakoniec vieme, že sa posúval na november 2020)

Obsah zberateľskej edície hry Cyberpunk 2077

Aby hráčom strihanie posledných centimetrov na pomyselnom metri rýchlejšie ubúdalo, distribútor poodhalil pár drobností o tom, čo všetko v lákavej zberateľskej škatuli nájdeme:

  • 25 centimetrovou sošku hlavnej postavy
  • artbook v pevnej väzbe
  • zberateľský steelbook
  • sprievodca svetom cyberpunk a sprievodca po Nightcity
  • mapu Nightcity
  • pohľadnice Nightcity
  • kľúčenku, pohľadnice, nášivky, špendlíky, samolepky
  • digitálne bonusy vrátane soundtracku
  • a samozrejme hru na PC, Xone, alebo PS4

Kto má radšej vizuálne zdieľané informácie, môže sa pokochať obrázkom:

Cyberpunk 2077 collector edition

Hoci sa distribútorovi Cyberpunk 2077 podarilo počty zberateľských edícií určených pre náš región navýšiť, je ich množstvo stále veľmi limitované. Aj preto odporúčajú vybrať si obľúbeného predajcu a 1. októbra na pravé poludnie zavítať na jeho stránky. Potom už vám bude stačiť len šťastie a rýchla ruka na spúšti myši. Predpredaj zberateľské edície bude zahájený 1. októbra 2019 od 12:00 hod. Cenu si určuje predajca, plnú sumu za hru bude potrebné zaplatiť pri objednaní. Informujte sa  u svojho predajcu, či bude hru ponúkať a získate tak istotu, že budete čakať na správnom mieste.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu