Poriadna letná pauza: Milka má novinku s Oreo a orieškový karamel

Poriadna letná pauza: Milka má novinku s Oreo a orieškový karamel

Tlačová správa: Slniečko, cestovanie, chvíle strávené s priateľmi a rodinou. S blížiacimi sa prázdninami začína doba relaxu a zážitkov. Každý trávi dovolenku po svojom, čo by ale nemalo chýbať vo vašom cestovnom ruksaku je malé občerstvenie, ktorým vždy doplníte potrebnú energiu. Vyskúšať môžete arašidmi nabitú tyčinku Milka Peanut Caramel či čokoládovú tyčinku s Oreo sušienkami.

Maxi dávka energie…

Kto by si nezamiloval lákavú kombináciu arašidov a karamelového krému obaleného v tej najjemnejšej čokoláde? Či už idete do hôr alebo k priateľom na chatu, pribaľte si so sebou na cesty tyčinku Milka Peanut Caramel, ktorá obsahuje výdatnú náplň s poriadnymi kúskami arašidov.

milka novinky

A predsa sa točí!

Guľatá sušienka sa zakotúľala do tyčinky Milka Oreo. Vychutnajte si skutočné súznenie jemnej mliečnej čokolády z alpského mlieka a lahodnej náplne s kúskami obľúbených sušienok OREO, ktoré sú ukryté v malej tyčinke.

Poriadna letná pauza: Milka má novinku s Oreo a orieškový karamel
Ohodnoť tento článok


Tlačové správy
Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.
Viac:
Austrália prepadlisko
Na austrálskej pláži sa do mora prepadlo turistické parkovisko

Mäso - Vtedy na východe, kniha
Recenzia: Mäso – Vtedy na východe je unikátny, drsný, žiaľ pravdivý

husia koža, strach, piloerekcia
Piloerekcia je reakciou ľudského tela, inak povedané husia koža

Zavrieť