ZN.SK
Popoluška Červený Kameň

Popoluška a rozprávkové Vianoce na hrade Červený Kameň 2017

Červený Kameň vás pozýva už tradične počas najkrajších sviatkov v roku na špeciálne inscenované vianočné prehliadky. Teší sa na vás Popoluška.

Nie je viac rozprávkového obdobia ako sú Vianoce a nie je viac rozprávkových miest, ako sú hrady a zámky Slovenska. Hrad Červený Kameň, ktorý patrí medzi najnavštevovanejšie hrady na Slovensku, aj tento rok pred Vianocami pripravil inscenované vianočné prehliadky, ktoré sú malým divadelným vystúpením počas toho, ako prechádzate a spoznávate priestory hradu.

Popoluška Červený Kameň

Popoluška na Červenom Kameni 2017

SNM-Múzeum Červený Kameň vás pozýva už tradične počas najkrajších sviatkov v roku na špeciálne inscenované vianočné prehliadky. V dňoch 27. – 30. decembra 2017 sa môžete opäť tešiť na vianočný príbeh inšpirovaný rozprávkou Popoluška.

Legendárny príbeh ožíva v priestoroch hradu Červený Kameň. Príjmite naše pozvanie a zažite spolu s nami rozprávkové Vianoce na hrade. Stretnete sa s Popoluškou aj s jej dvomi sestrami a zistíte, že aj obyčajné dievča sa môže stať princeznou a pravú lásku nepremôže žiadna ľudská zloba ani závisť.

Celý príbeh sa bude odohrávať vo vianočne vyzdobenom hradnom interiéri a po skončení prehliadky môžete navštíviť aj povianočný stredoveký remeselný trh, ktorý SNM-Múzeum Červený Kameň pripravilo v spolupráci s občianskym združením Schatmansdorf. Začiatok prehliadky bude každých tridsať minút od 10.00 do 16.00 hod.

Vstupné na podujatie:

  • dospelí: 8,00 €
  • seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00 €
  • rodinné vstupné: 22,00 €
  • deti do 3 rokov: zdarma

Oficiálne stránky hradu Červený Kameň: www.hradcervenykamen.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu