ZN.SK
Pikachu restaurant pokémon

Pokémon Café, tematická reštaurácia v štýle Pokémonov v Tokiu

Pokémon je veľký fenomén. Najmä v rodnom Japonsku, kde s tematikou Pokémonov kúpite všetko. Aj polep na konkrétny typ vozidla, či niečo na seba od nohavičiek…

Pokémon je veľký fenomén. Najmä v rodnom Japonsku, kde s tematikou Pokémonov kúpite všetko. Aj polep na konkrétny typ vozidla, či niečo na seba od nohavičiek po zlaté šperky. Medzi domácimi aj turistami je však za zážitok považovaná návšteva Pokémon kaviarní a reštaurácií, ktoré zdobia Pokémony od výmyslu sveta. Sošky, plagáty, rôzne rastlinky tvarované do Pokébalov, plyšové hračky, suveníry, no hlavne jedlá.

Pikachu restaurant pokémon

Pokémon reštaurácia „Pokemon Cafe“

Koncept tematickej reštaurácie Pokémon ťaží a využíva tému na maximum. Originálne hračky na Slovensku nekúpime, no tam ich majú ako obľúbenú sériu. Nie len základných 152 Pokémonov ale aj mnoho iných z ďalších sérií. Pikachu na sto spôsobov a aby to nestačilo, môžete sa tu zahrať aj hry na tabletoch, či prečítať si ponuku jedál v podobe Pokémonov. Suvenírom je už prestieranie na stôl.

A čo gastronómia? Sami sme ju neochutnali, za to je veľmi zaujímavé sledovať, aké rôzne podoby pokémonov sa môžu objaviť na vašom tanieri. Tvarované sladkosti, hamburgery, mäsové a zeleninové jedlá. Všetko tak, aby pripomínalo universum Pokémon. Samozrejmosťou je, že je toto miesto na mape hry Pokémon Go s vlastným gymom. V ňom sa udržať… je skrátka ťažké. Pre vysokú koncentráciu fanúšikov Pokémonov, aj pre rušnú lokalitu. Kaviarňoreštaurácia v Pokémon štýle je totiž vo výškovej budove na konkrétnom poschodí dostupná výťahom. Nič, čo uvidíte priamo z cesty.


Pokémon Cafe

  • Vstup len na rezerváciu cez: https://reserve.pokemon-cafe.jp
  • Menu majú aj v čínstine a angličtine
  • Vstup je možný aj pre jednotlivcov
  • Celý priestor je nefajčiarsky a nepovoľuje vstup so zvieratkami
  • Adresa podniku je: Nihonbashi, Chuo- ku, Tokyo 103-0027 Nihonbashi Sugashima ya S. C. East Building 5F
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu