ZN.SK
Jeziš kristus

Odhalenie tisícročia: v Českej republike sa objavil Ježiš Kristus 2.0

Na internete sa objavili šokujúce a prevratné informácie o príchode druhého Ježiša Krista. Stalo sa tak v susednej Českej republike, kde túto informáciu „vstřebává“ druhý Kristus už nejaký čas.

Na internete sa objavili šokujúce a prevratné informácie o príchode druhého Ježiša Krista. Stalo sa tak v susednej Českej republike, kde túto informáciu „vstřebává“ druhý Kristus prekvapivo v ženskom tele už takmer dva roky. Video, ktoré sa objavilo na Youtube pôsobí naozaj šokujúco. Slováci a Česi akoby mali obrovskú česť byť tak blízko niečomu tak výnimočnému… výnimočne odvážnemu. Spomínajú sa koráby nad našou planétou, ktoré sa prišli pozrieť na reakcie ľudí a tiež na priznanie archanjela verejnosti, že práve on je nový Kristus. Účelom videa bolo odovzdať svetu posolstvo. Zdá sa to neuveriteľné, avšak misia je úspešne splnená. Nielen ľudia ho horlivo zdieľajú, pridávame sa aj my.

Jeziš kristus

Strih?

Zarážajúce je, že vo videu pôvodne odznelo niečo celkom iné a následne v aktuálnej verzii počuť opäť niečo iné. Video, ak si pozriete v 1:40 minúte, započujete prepnutie do iného zvuku nahrávaného v miestnosti bez okolitého šumu. Do úst, v ktorých hovorí o sebe ako o novom Ježišovi Kristovi, je vložené neskôr tvrdenie len o „vedomí Ježiša Krista“ a video sa v 1:48 opäť prepne do pôvodného zvuku. Ups…

Ľudia sú bezverci

Pre organizátorov týchto sedení však pokojne môže znamenať posmech a zábava ľahšiu cestu do pekla pre všetkých, čo nerozpoznali pravdu a príchod novej éry ľudstva. Nefalšované slzy a chvenie človeka pri takomto veľkom priznaní sú veľkou vecou. Naozaj si táto žena myslí, v spolupráci s neodlúčiteľnou inou tiež ženou, že sa toto celé deje? Aj ja dokážem slziť a chvieť sa, ak pred celým národom pripravím prednes o revolúcii v niečom podstatnom, kde ja sám tvorím ústrednú postavu a nemám v rukách nič. Zaskočia vyjadrenia „Kačenka je druhý Ježíš Kristus.“ alebo „12. ledna, jsme aktivovali Kristovo vědomí na naší planete.“  Video rozpútalo na niektorých miestach vtipné reakcie. Poukazujú na nakrúcanie videa v psychiatrickej liečebni, či na problém s vysadenými liekmi. My sa budeme len tíško pozerať, nebudeme hodnotiť a počkáme si na lietajúce koráby, lebo všetci vieme, že nám mimo lietadlá nad hlavami lieta aj niečo iné. Minimálne dnes ráno kŕdeľ vrán.

V inom, aj keď už vysvetľujúcom videu, zaznie „Já jsem archanděl Uriel, posel Boží, kterí přináší kristovo vědomí a jak řekl Bůh, já jsem druhý příchod Kristova vědomí.“ Partner, ktorý seba nazýva „archanděl Sandálfón“ je akousi podporou Archanjelovi Urielovi. Ich viera v celú udalosť dokazuje, že toto celé je pravda a výrazy tváre sú tiež dôkazom, že tomu tak je. Šokujúco pôsobí aj vysvetlenie, aký odkaz získali títo ľudia priamo od Boha. Dokonca im dal aj posolstvo a ony si ho rozsiahlé stihli zaznamenať na tablet, aby ho mohli v češtine odkázať verejnosti. Na slová a myšlienky mimoriadne bohaté posolstvo zaznamenali odslova-doslova. Ale možno im krivdíme, možno celé znenie dostali od Boha v gmaily a nemuseli sa ho učiť naspamäť kým našli niečo na jeho záznam.

Celý svet je však v očakávaní z odhalení zázrakov, uzdravení. Nebudeme zastierať, že už by sa hodilo trochu niektorým nevyliečiteľne chorým pomôcť a tiež vyriešiť niekoľko problémov. Toto je mimoriadna šanca. V napätí očakávame zázraky, a zrejme nie sme jediní.

  • Anton P. zo severu Slovenska sa dnes môže cítiť sklamaný. Keď toto isté o sebe rozhlasoval v roku 2003 on sám, nemali sme po ruke Youtube.

Pripravili Maroš, Tomáš a Jana. Upozorňujeme, že za komentáre preberá zodpovednosť ich pisateľ.

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu