ZN.SK
Youtuberi

Najznámejší slovenskí youtuberi a online biznis mladých

Ak je raz mladý človek šikovný, dokáže sa zábavou aj živiť. Tí najlepší youtuberi už dávno zistili, že ak majú originálne nápady…

Ak je raz mladý človek šikovný, dokáže sa zábavou aj živiť. Tí najlepší youtuberi už dávno zistili, že ak majú originálne nápady a sledované videá, dokážu im zarobiť nemalé peniaze. Nie len vďaka zobrazovanej reklame a vlastnému eshopu, ale aj vďaka product placingu . čiže promovaniu produktov a propagovaniu výrobkov. Aj preto je jeden youtuber spojený so Slovenskou sporiteľnou, druhý s Tatra bankou a tretí s VÚB bankou. Jednoducho, aj banky si všimli ich potenciál a sledovanosť.

Youtuberi

GoGoManTV

GoGoManTV vlastným menom Daniel Štrauch je najúspešnejším a najsledovanejším slovenským youtuberom. V súčasnosti GoGa odoberá 1,44 milióna odberateľov.

Prednedávnom dostal ocenenie Gold Play Buton. Youtube dáva túto cenu tým, ktorí dosiahnu 1 milión odberateľov. GoGo začínal tým, že komentoval dej videohry Let´splay. Potom začal natáčať Garage show. Tam sa venoval unboxingu, komediálnym videám a challenge videám v ktorých spolupracoval aj s inými youtubermi. Vytvoril videá s názvom ochutnávky, tam degustoval jedlá z rôznych krajín. Minulý rok vydal knihu GoGo: Chalan z internetu a nakrútil hudobný klip.  Dnes zväčša vloguje, natáča Let´splay a programové videá siblingtag.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/GoGoManTV

LucyPug

Lucia (GoGova priateľka) sa venuje Youtube videám asi 1 rok. Svoje challenge videá prevažne venuje beauty, móde a dizajnu interiéru. Ako dáva názov tušiť, je majiteľkou mopslíka, ktorému taktiež venuje priestor.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/lucylucynka

Expl0ited

Expl0ited (Peter Altof) je druhým najsledovanejším slovenským youtuberom. Má 616 000 odberateľov na youtube. Prevažne natáča experimentálne videá, reakcie ľudí na otázky ním položené. Prednedávnom pomohol na udalosti Farbám neujdeš, spoluúčinkoval vo videu fashion značky INI. Jeho priateľka Moma sa tiež venuje vlogovaniu a je veľmi úspešná. Nedávno napísal dokonca knihu. Zbierku básní.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/CaukyMnaukyRecordSK

To je ten náš Matúš

Patrí do TOP 5 najsledovanejších youtuberov na Slovensku. Matúš nakrúca väčšinou videá zo skupiny Tag a challenge videá. Venuje sa vlogovaniu a pranku. Objavuje sa na niekoľkých podujatiach a v spojení s viacerými heslami, napr. Zoči Voči tour, rôzne charity, módne značky. Je už dlho priateľom Expl0ita, čiže niektoré videá majú spoločné.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/ToJeTenMatus

PattyImage

Beautyvlogerka PattyImage sa venuje beauty videám. Na svoj vlog postuje How To videá v ktorých sa upriamuje na vizáž a makeup. Má viac ako 40 000 odberateľov v skupine beauty.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/patriska2910

Sellassie

Selassie, svojim vlastným menom Matej Slažanský, je tiež populárnym divotvorcom. Svoje meno preslávil najmä v rámci herných videí. je aktívnym hráčom počítačových hier, no v jeho videách nájdeme aj zábavné kúsky, či testy techniky. K dnešku má 430 000 odberateľov a viac ako 61 miliónov pozretí.

Youtube kanál: https://www.youtube.com/user/menameselassie

Pripravila Katka

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu