ZN.SK
Kľúče vo dverách, domov

Úžasné náhody sveta: zabuchnuté dvere a kľúč v obálke

Prípad pani Willard Lovellovej z mesta Berkeley v Kalifornii. Jej dom bol zaujímavý v tom, že sa doň nedokázali dostať zlodeji. Lenže ani ona.

Náhody, ktoré vo svete zarezonovali výborným načasovaním, občas vedia šokovať. Tak ako prípad pani Willard Lovellovej z mesta Berkeley v Kalifornii. Jej dom bol zaujímavý v tom, že sa doň nedokázali dostať zlodeji. Keď sa v roku 1971 zabuchla, zostala prekvapená stáť pred domom. Strávila niekoľko minút hľadaním spôsobu, ako by sa mohla predsa len do vnútra dostať bez toho, aby dom príliš poškodila.

Kľúče vo dverách, domov

Pošta, ktorá chodí v správny čas

Celú náhodu mal na svedomí poštár. Toho stretla Willard pred svojim domom o necelých 10 minút jej krátkeho zúfalstva. Podával jej list od jej brata. Ten jej poslal rezervný kľúč od jej domu. Býval u nej nejaký čas a zabudol jej ho pred pár týždňami vrátiť. Kľúčom si otvorila bez poškodenia čohokoľvek na dome a s príhodou o náhode sa podelila buď ona, alebo samotný poštár, ktorý bol za svoju presnosť určite odmenený aspoň pekným slovom.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu