ZN.SK
Oreo

Mliekovač, vankúš, maskara či balzam: Oreo nie je obyčajná sušienka

Myslíte si, že Oreo je len na jedenie? Omyl! Niekto sa síce riadi heslom „Otoč, olíž, omliekuj“, ostatní fanúšikovia populárnych kakaových plnených sušienok sa ale púšťajú do oveľa bláznivejších výziev.

Myslíte si, že Oreo je len na jedenie? Omyl! Niekto sa síce riadi heslom „Otoč, olíž, omliekuj“, ostatní fanúšikovia populárnych kakaových plnených sušienok sa ale púšťajú do oveľa bláznivejších výziev. Ušite si napríklad sladký vankúš alebo sa pusťte do výroby kozmetiky. Fantázii sa medze nekladú.

Oreo

Dômyselný mliekovač

Staňte sa Oreo vynálezcom a vytvorte si vlastný mliekovací stroj! Stačí mať pri sebe tavnú lepiacu pištoľ, spájkovačku, tvrdý kartón z krabice, mlieko a, pochopiteľne, sušienky Oreo. Toto video má viac ako 17 miliónov videní a osloví predovšetkým dôvtipných domácích majstrov.

Sladký pohľad

Dôkaz, že Oreo nie je len na jedenie, dokazuje KatharineWard. Tá z Oreo sušienok vytvorila DIY Oreomaskaru na oči. Inšpirujete sa? Výsledný efekt je takmer na nerozoznanie od klasickej maskary.

Sladký úsmev

Bojujete so suchými a popraskanými perami? Máme pre vás ďalšiu kozmetickú vychytávku, ktorou je Oreo balzam a peeling na pery 2v1. Na jeho výrobu budete potrebovať len pár ingrediencií a pár minút času. Doprajte vašim perám príjemné zvláčnenie a hydratáciu, ktorú si určite zaslúžia.

Najsladší vankúš

Kto by nemiloval posteľ plnú pohodlných, mäkkých vankúšikov … A čo takto ustlať si na keksíku? Stavíme sa, že sa vám potom budú snívať len tie najsladšie sny.

Pre zábudlivých

Máte plnú hlavu nápadov a stále si niekam niečo zapisujete? Majte všetky vaše myšlienky pohromade a vyrobte si originálny diár.

Oreo a youtuberi

Ako sami vidíte, Oreoje nekonečným zdrojom inšpirácií a teenageri po celom svete vymýšľajú všetky možné nápady. Pozadu nezostali ani YouTuberi z Českej republiky a zo Slovenska. Vyskúšaj si challenge s Matúšom a Annou Sulc. Sledujte ich sociálne siete, kde napríklad zistíte, ako si vyrobiť coolmliekovač, alebo sa môžete zapojiť do zábavných výziev.

Nenechajte si ujsť:

Sociálne siete influencerov:

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu