ZN.SK
Mandľové

Mandľové nápoje a ľahšie ranné vstávanie s nimi

Ranné vstávanie je omnoho príjemnejšie, keď viete, ž esa máte na čo tešiť. Rýchla a jednoduchá príprava raňajok s vysokou nutričnou hodnotou je kľúčom k radostnému štartu.

TLAČOVÁ SPRÁVA: Ranné vstávanie je omnoho príjemnejšie, keď  viete, ž esa máte na čo tešiť. Rýchla a jednoduchá príprava raňajok s vysokou nutričnou hodnotou je kľúčom k radostnému štartu. S mandľovými nápojmi Alpro vám to pôjde samo. Perfektne doplnia porciu cereálií. Sú skvelé na prípravu teplých a studených nápojov.Chuť obľúbenej kávy alebo čaju posunú o stupeň vyššie.Sú ideálne premixovanie najrôznejších smoothie kombinácií. Milo prekvapí aj pohár čistého nápoja, najlepšie dobre vychladeného. Mandľové nápoje tiež nájdu uplatnenie pri príprave obľúbených pokrmov.Vyskúšajte napríklad palacinky alebo ovsenú kašu. S Alprom si hravo vytvoríte rannú rutinu, ktorá dodá telu energiu na celé dopoludnie a zaručene vás nebude nudiť.

Mandľové

Mandľové nápoje Alpro sú skvelým doplnením pestrej a vyváženej stravy. Majú jemnú, lahodnú chuť, sú 100% rastlinného pôvodu, neobsahujú mliečne bielkoviny, laktózu ani lepok a sú ľahko stráviteľné. Ich prirodzene nízky obsah tukov a kalórií poteší nielen tých, ktorí si udržujú štíhlu líniu. Sú obohatené o vitamín E, ktorý je prirodzeným antioxidantom.

Milovníci mandlí majú na výber hneď z troch variácií Alpro nápojov:

Mandľový nápoj Alpro Originál má príjemnú mandľovú a ľahkosladkastú chuť. Napriek tomu obsahuje 100 ml nápojaiba 24 kcal. Litrové balenie nápoja kúpite za cenu 2,90 eur v predajniach Billa, DM, Kaufland, Metro, Terno, CBA a COOP.Desiatové, 250 ml balenie s odporúčanou cenou 0,94 eur nájdete na pultoch predajní DM.

Mandľový nápoj Alpro nesladený neobsahuje pridaný cukor ani umelé sladidlá. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí sa snažia obmedziť prísun cukru, 100 ml nápojaobsahujeiba 13 kcal. Litrové balenie za odporúčanú cenu 2,90 eur je dostupné v predajniachDM, Kaufland a CBA.

Najnovším prírastkom do rodiny “mandlí„ je Alpro nesladený nápoj z nepražených mandlí. Príjemne svieža chuť nepražených mandlí je skutočnou lahôdkou. Litrové balenie čoskoro nájdete na predajniach DMza odporúčanú cenu 2,90 eur.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu