ZN.SK
Logan steelbook bluray

Logan a Blu-Ray verzia v steelbooku pre poriadneho zberateľa

Logan, ďalší z filmov s Wolverinom (Hugh Jackman) v hlavnej úlohe, zaujal v kinách len pred pár mesiacmi. Zrejme posledný film v ktorom sa obľúbený X-men v ňom zažíva svoju jeseň života…

Logan, ďalší z filmov s Wolverinom (Hugh Jackman) v hlavnej úlohe, zaujal v kinách len pred pár mesiacmi. Zrejme posledný film v ktorom sa obľúbený X-men v ňom zažíva svoju jeseň života. Napriek donedávnej nesmrteľnosti sa však predsa len zmieril s tým, že všetci X-mani postupne vymierajú. Kritikmi dobre hodnotený, fanúšikmi Marvel komixov rovnako tak, sa dostáva už aj na DVD a Blu-ray.

Logan steelbook bluray

Práve prípad Blu-Ray môže zaujať každého veľkého fanúšika X-menov ale aj zberateľských edícií. Bontonfilm totiž vydáva aj špeciálny Steel Book, ktorý už na prvý pohľad nie je bežný.

Steel Book pre film Logan

Steel Book, čiže kovový obal pre DVD, v tomto prípade Blu-Ray, tvorí viac komixový vizuál inak filmovej verzie obalu. Autorom je podpísaný ilustrátor komixov Steve McNiven. S touto grafikou je pokrytý kompletne celý obal a aj zadná strana, do ktorej sa dostalo len pozadie bez postáv. Vyzerá atraktívne a nepochybne naň budú reflektovať práve zberatelia komixov.

Logan Steelbook Marvel

Ešte pred rozbalením igelitu sa však na zadnej strane nachádza papierový obal s popisom bonusov, obsadenia a vlastností Blu-Ray disku. Trochu je na škodu, že tento papierový obal sa nedrží po rozbalení k steel booku. Mimo Blu-Ray disk je vo vnútri ďalší disk s „NOIR“ verziou filmu v čiernobielej verzii. Dosť pochmúrne. Čiernobiela verzia má českú verziu, anglickú s dts 7.1 zvukom, alebo španielsku s dts, maďarskú bez dts a tiež tureckú. Podobne je na tom farebná verzia, kde sú však medzi jazykmi také exotiky ako jazyk tamilský, telugský a hindský.

Logan Steelbook Marvel

Samotný disk vždy pri každom poriadnom disku prináša aj niečo navyše. Fanúšik to očakáva a fanúšik to aj dostane. Už film je v celej kino verzii, čiže žiadne strihy pre televízny trh. V rámci bonusov sa tu nachádzajú vynechané scény, niečo z natáčania a komentár režiséra Jamesa Mangolda.

Hodnotenie

Verného fanúšika Marvel komixov a X-menov musí potešiť grafické vyhotovenie obalu a celkovo tejto edície. Potešiť môže aj matné na ohmatanie príjemné riešenie materiálu. Je na škodu, že papierový obal chrániaci tento kovový nie je kompletný, pričom papierový krycí obal je z pohľadu zberateľa vždy prínos. Poteší vnútorný prídavný disk s NOIR verziu filmu a samotná kino verzia s bonusmi. Film sám o sebe bol niečím výnimočný. Nabitý poriadnou akciou, nie len jedným Wolverinom a ako diváci v ňom máme možnosť vidieť opäť slušnú mutantskú akciu. Pre tých, ktorí hľadajú zaujímavý darček pre milovníka komixov je táto edícia ako stvorená.

Logan: Wolverine – Steelbook BD môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu