Leví kráľ prichádza v novej živšej verzii. Premiéra už v lete 2019 - FILM

Leví kráľ prichádza v novej živšej verzii. Premiéra v lete 2019

Jeden z najikonickejších príbehov štúdia Waltera Disneyho, príbeh Leví kráľ, bol výnimočným už pred dvoma desaťročiami. Nádherný príbeh z ktorého si nejeden z nás dodnes pamätá rôzne scénky, slová, postavičky, aj symboly ako levia skala, pavián, krst levieho kráľa á la Michael Jackson na balkóne… viažu sa nám naň spomienky, ktoré nám ukázali Afriku bez ľudí, len so zvieratami a ich zákonmi. Asi málokto čakal, že nie tak starý film sa dočká remake-u.

Leví kráľ 2019

Dokonca tak dôverne identického, v ktorom akoby sa menila len vizuálna stránka na menej Disneyovskú a viac počítačovú. Leví kráľ sa vracia v celkom novej podobe, s rovnakou hudbou a scénami.

Leví kráľ 2019

Po grafickej stránke je Leví Kráľ 2019 celkom iný

S nádhernou grafikou a v rámci originálu taktiež so zaujímavým hlasovým obsadením. Donald Glover, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Billy Eichner, John Oliver, Keegan-Michael Key a aj meno ako Beyoncé Knowles-Carter sa nám predstaví v lete 2019 v podobe, ktorá bude s istotou veľkým hitom. Je celkom samozrejmé, že príbeh nás nemôže prekvapiť inou zápletkou, zásadnými zmenami v postavách a v tom, ako dopadne. S tým nepochybne počítali aj samotní tvorcovia. Výnimočne pôjde o film, ktorý si zrejme pozrieme len preto, aby sme mohli porovnávať, alebo si užiť hlavne vizuálny zážitok.

Krstný otec za úžasnú cenu
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Sneznice-sneh
Snežnice na chôdzu po snehu mal už pračlovek. Aké vybrať?

Téryho chata, Vysoké Tatry
Téryho chata (2015 m), celoročný cieľ turistov nad Malou Studenou dolinou

Prostredník za volantom
Ukazujete prostredník za volantom iným šoférom? Je to za 50

Zavrieť