Leví kráľ prichádza v novej živšej verzii. Premiéra už v lete 2019 - FILM

Leví kráľ prichádza v novej živšej verzii. Premiéra v lete 2019

Jeden z najikonickejších príbehov štúdia Waltera Disneyho, príbeh Leví kráľ, bol výnimočným už pred dvoma desaťročiami. Nádherný príbeh z ktorého si nejeden z nás dodnes pamätá rôzne scénky, slová, postavičky, aj symboly ako levia skala, pavián, krst levieho kráľa á la Michael Jackson na balkóne… viažu sa nám naň spomienky, ktoré nám ukázali Afriku bez ľudí, len so zvieratami a ich zákonmi. Asi málokto čakal, že nie tak starý film sa dočká remake-u.

Leví kráľ 2019

Dokonca tak dôverne identického, v ktorom akoby sa menila len vizuálna stránka na menej Disneyovskú a viac počítačovú. Leví kráľ sa vracia v celkom novej podobe, s rovnakou hudbou a scénami.

Leví kráľ 2019

Po grafickej stránke je Leví Kráľ 2019 celkom iný

S nádhernou grafikou a v rámci originálu taktiež so zaujímavým hlasovým obsadením. Donald Glover, Seth Rogen, Chiwetel Ejiofor, Billy Eichner, John Oliver, Keegan-Michael Key a aj meno ako Beyoncé Knowles-Carter sa nám predstaví v lete 2019 v podobe, ktorá bude s istotou veľkým hitom. Je celkom samozrejmé, že príbeh nás nemôže prekvapiť inou zápletkou, zásadnými zmenami v postavách a v tom, ako dopadne. S tým nepochybne počítali aj samotní tvorcovia. Výnimočne pôjde o film, ktorý si zrejme pozrieme len preto, aby sme mohli porovnávať, alebo si užiť hlavne vizuálny zážitok.

Leví kráľ prichádza v novej živšej verzii. Premiéra v lete 2019
5 (100%) 2 hlas[ov]
Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Staromestské námestie v Prahe
Staromestské námestie v Prahe a pamiatky všade navôkol

Kali, Ja sa na tom bavím
Kali a jeho videoklip Ja sa na tom bavím s finalistami The Voice

Láska na druhý pokus 2
Láska na druhý pokus 2 nie je telenovela, ale komediálny seriál

Zavrieť