ZN.SK
Diakovce, kúpalisko Retro Thermal

Kúpalisko Diakovce otvára sezónu 2018 už 1. júna, hoci potichu

Obľúbené kúpalisko Diakovce, susediace s kúpaliskom salibským, tento rok otvárajú sezónu nečakane, 1. júna 2018. Tak ako po niektoré minulé roky, sme sa otvorenia dočkali začiatkom júna.

Zľavy na wellness pobyty

Obľúbené kúpalisko Diakovce, susediace s kúpaliskom salibským, tento rok otvárajú sezónu nečakane, 1. júna 2018. Tak ako po niektoré minulé roky, sme sa otvorenia dočkali začiatkom júna. V posledných rokoch kúpalisko prechádza zmenami, renováciou a zlepšuje sa jeho technický stav.

Otvorenie kúpaliska a cenník

Deň detí a aj najbližší víkend bude možné stráviť už aj v Diakovciach. S imidžom retro kúpaliska oslovuje menej náročných, ale o to viac spokojných návštevníkov. Neponúka totiž tobogany a vodné šmykľavky, ako iné akvaparky, ale spolieha sa na vlastnú termálnu vodu a svoje okolie tak, ako už niekoľko desaťročí. Len dnes  s nerezovým povrchom a peknou úpravou okolia, či po tretiu sezónu aj s prestavbou hlavného bazéna a prístreškom s vodnými tryskami, obľúbeným miestom vodných pokémonov, ktorí radi všetky okupujú aj na celú hodinu. S vodnými tryskami preto počítajte pravdepodobnejšie naozaj len vo veľmi skorých a záverečných hodinách.

Vstupné pre rok 2018:

  • Dospelí: 4 EURÁ
  • Deti do 15 rokov: 2,5 EUR

Rovnako tak sa na otvorenie kúpaliska spoliehajú miestni poskytovatelia ubytovania a samotní nájomníci priestorov. Od otvorenia tak je možné počítať aj s ponukou ubytovania na www.kupaliskodiakovce.sk, stránkach venovaných len ubytovaniu.

Diakovce, kúpalisko Retro Thermal

Dátum otvorenia bol nepochopiteľne prekvapením

Nešťastným je riešenie, pri ktorom neexistuje žiadna informácia o otvorení na Facebook stránkach kúpaliska pod názvom Retro Thermal a ani na oficiálnych stránkach. Tam skôr prekvapí niekoľko informácií upozorňujúcich na akcie v roku 2016. Pre región jedno z kľúčových miest s nezanedbateľnou návštevnosťou a popularitou pokrivkáva na základoch marketingu a imidžovej tvorby prevádzky.

Informáciu o otvorení kúpaliska sa totiž dozvedia len náhodní okoloidúci a verní milovníci tohto konkrétneho miesta. Zlyhanie správy kúpaliska je pritom o to viac nešťastné, že o kúpalisko je záujem a horúčavy nás bičujú už viac ako mesiac. Príležitosť na otvorenie tak bola oveľa skôr. Samotné kúpalisko si však výrazne škodí, ak otvorenie tají do poslednej chvíle a nevydáva žiadne vyhlásenia.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu