ZN.SK
Kód 7, Jozef Banáš

Kód 7, očakávaná kniha Jozefa Banáša už 26. septembra

Jednou z najžiadanejších kníh, ktoré pritom ešte nevyšli, je na september pripravovaná novinka Jozefa Banáša Kód 7.

Jednou z najžiadanejších kníh, ktoré pritom ešte nevyšli, je na september pripravovaná novinka Jozefa Banáša Kód 7. Mimoriadne očakávaná kniha sa písala za sledovania jeho fanúšikmi a výrazne k nej prispela Banášova osobná návšteva Himalájí. Práve v himalájskom Bhutáne sa odohráva prábeh knihy Kód 7. hrdinovia z predošlých „kódov“ Michal a bohyňa Kumari, sa objavujú spolu s ďalšími už reálnymi postavami v krajine, kde veci fungujú naozaj inak. Kniha je zaujímavá tým, že je o ňu záujem na niektorých miestach porovnateľný s novým Harry Potterom, ktorý vyjde len o pár dní neskôr. Kód 7 vychádza s podtitulom Koniec zla 26. septembra 2016 vo vydavateľstve Ikar.

Kód 7, Jozef Banáš

V ponuke na Buxe s maloobchodnou cenou 13,90, v predpredaji za 10,84 €.

Jozef Banáš

Jozef Banáš je jeden z najúspešnejších súčasných slovenských spisovateľov. Predaj jeho kníh láme rekordy, pričom úspešnou je aj jeho posledná Dementi. Tá nemá názov tvorení od označenia skupiny dementov, ale od dementovania. Veľmi úspešnou boli knihy Kód 1 a Kód 9, na ktoré čiastočne nadväzuje aj novinka, Kód 7 s podtitulom Koniec zla. Venuje sa vážnym politickým a spoločenským problém, neraz siahajúcim do histórie celoslovenskej, či len regionálnej. Veľa krát však čitateľa baví, aj vzdeláva. Zaujímavosťou jeho tvorby je, že jeho knihy opakovane preskočili počet predaných kníh, kedy je možné knihu označiť za bestseller. Niektoré sú tak opakovaným bestsellerom a úspech zaznamenáva svojimi knihami aj v zahraničí.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu