Klamstvá a výmysly na webe na Slovensku naďalej hlavne na HOAX.sk - Zaujímavé novinky ZN.SK

Klamstvá a výmysly na webe na Slovensku naďalej hlavne na HOAX.sk

Pôvodne sme sa v článku venovali inému portálu. Dôvodom zmeny obsahu je zvláštne zachovanie portálu pri záujme o spoluprácu, ako aj neskoršie ďalšie zistenie o pozadí – pozadie, ktoré bez overovania faktov prezentuje samo absurdné hoaxy ako pravdu, hoci sama chcela na hoaxy upozorňovať. Ak niekto hoaxy vytvára bez toho, aby vec preveril, navštívil, reálne sa pýtal a vyskúšal, potom nemôže byť považovaný za bojovníka proti hoaxom v žiadnom prípade. Na Slovensku zostáva jediným portálom, ktorý reálne bojuje proti hoaxom a internetovým podvodníkom jedine portál HOAX.sk. O žiadnom inom mieste nie je možné v súvislosti so slovenskými stránkami hovoriť ako o účinnejšom a výraznejšom bojovníkovi.

Tzv. mainstreamové médiá zaujímajú internetové problémy a hoaxy len v prípadoch falošných poukazov do TESCA, LIDLu a ďalších značiek, ktoré reálne mohli osloviť masu a sú aj pre autora reportáže veľmi jasné. Nikto z veľkých médií sa nepúšťa do problémov, v ktorých je potrebná skutočná investigativita, hrozí im neúplnosť a nejasnosť. Preto je výnimočné a hodné uznania, ak sa predsa objavuje miesto schopné upozorniť na skutočné hrozby na internete.

Radi by sme podotkli, že článok zostal ako odkaz prístupný len z dôvodu zachovania prístupnosti URL odkazu a nezaslepenia odkazu na ZN.SK.

Ohodnoťte článok post
Mohlo by zaujímať tiež:
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.