Kancelárie na prenájom v Bratislave: Každej firme vyhovuje iné. A vám?

Kancelárie na prenájom v Bratislave: Každej firme vyhovuje niečo iné. A vám?

Tlačová správa: Situácia v hlavnom meste v rámci hľadania dobrého prenájmu na firemné účely, nie je jednoduchá. Väčšina podnikateľov zvažuje priestory, ich lokalitu, výmeru, prostriedky na samotný prenájom a mnoho iných, podstatných faktorov, ktoré ovplyvnia podnikanie.

Kancelária prenájom

Poloha rozhoduje u každej spoločnosti

Nájsť zaujímavú lokalitu, ktorá spĺňa požiadavky zamestnávateľov i samotných zamestnancov, tvorí polovicu úspechu. Lukratívne priestory na efektívnu prácu, vďaka ktorým vám bude v práci príjemne, obvykle spoločnosti hľadajú klasickým vyhľadávaním cez heslá ako „prenájom kancelárií Bratislava“. Z rozmanitých ponúk sa človeku môže zatočiť hlava, no je potrebné oddeliť zrno od pliev a staviť na istotu – strategickú polohu, ktorá uľahčí prácu vám i vašim obchodným partnerom. U niekoho hrá dôležitú rolu, aby sa jeho office nachádzal priamo v centre diania, najlepšie priamo v srdci hlavného mesta. Blízko pešej zóny, v obklopení kaviarní a „hotspotov“, kde si môžete plánovať jedno stretnutie za druhým.

Spoločnosti, ktoré potrebujú vlastniť reprezentatívne priestory na najlukratívnejších adresách, sú obvykle reklamné, mediálne či eventové agentúry, realitné kancelárie, prípadne advokátske kancelárie, či iné firmy, ktoré upriamujú pri svojom fungovaní pozornosť práve na centrum mesta a nutnosť byť stále dostupnými doslova pre každého. Dôležitými aspektmi pri výbere kancelárií všeobecne, sú kritériá ako dostatok parkovacích miest, napojenie na významné dopravné uzly a priestory vo výmere, ktorá vám vyhovuje. Mnohé firmy ako napríklad dopravné  či prepravné spoločnosti, preferujú najmä rýchly prístup k diaľnici a priemyselným častiam mesta. Podľa rozmanitých potrieb si preto vyberá každá spoločnosť kancelárie, ktoré budú korešpondovať ich zameraniu a vyhovovať ich potrebám v čo možno najväčšej miere.

Ktoré firmy ocenia kancelárie na periférii mesta?

Z hľadiska ich umiestnenia sú kancelárie na okraji mesta najvhodnejšie pre firmy s medzinárodnou pôsobnosťou či logistické spoločnosti, prípadne veľkoobchody, ktorým skvelo poslúži ako sídlo spoločnosti. Office, ktorý spĺňa požiadavky podobne zameraných firiem, nájdete pri letisku Milana Rastislava Štefánika, ponúkaný spoločnosťou BTS CARGO & HANGAR SERVICES. Spomínané priestory sú ideálne pre dopravné spoločnosti, firmy s logistickým zameraním, prípadne outsorcingové IT firmy, ktorým blízkosť letiska maximálne hrá do karát.

Kancelárie na prenájom sú situované v piatich budovách umiestnených v letovej a hospodárskej časti areálu. Prenajímateľ, spoločnosť BTS CARGO & HANGAR SERVICES, ponúka kancelárie rôznych veľkostí tak, aby si vybrali začínajúce malé firmy i veľkopodnikatelia, ktorí hľadajú veľkorysý priestor. Tieto kancelárie na prenájom v Bratislave dokonale odrážajú potreby nájomcov. Okrem výnimočnej polohy, kancelárie ponúkajú aj pocit bezpečia vďaka nepretržitému stráženiu bezpečnostnou službou. Tá pracuje 24 hodín denne, 7 dní v týždni, preto vášmu majetku ani dokladom nič nehrozí a sú v maximálnom bezpečí. Kancelárie sú takmer všetky pripravené na vaše nasťahovanie a prenajímateľ ich dokáže prispôsobiť na mieru presne podľa vašich predstáv.

 


Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.