Hráči klubu Crvena Zvezda Belehrad vraj nemali na šampón, "dostali ho"

Hráči klubu Crvena Zvezda Belehrad vraj nemali na šampón, „dostali ho“

V roku 2013 na svoju otvorenosť v nespokojnom liste k stave futbalového klubu doplatili hráči, ktorí sa sťažovali, že finančná situácia klubu je naozaj veľmi zlá. Podľa ich slov si musia mnohé veci kupovať sami a v šatni nie je ani ľad a šampón. Práve tieto informácie zrejme inšpirovali fanúšikovia, alebo skôr vandalov so zmyslom pre ironický humor. Futbalistom klubu Crvena Zvezda Belehrad, ktorí mali podľa ich vyjadrení nedostatok šampónu, ho hráčom dopriali v hojnom počte.

Sprchy, hygiena, šatňa

Ironickí vandali, ktorí šampón hráčom dopriali

Neznámym páchateľom sa podarilo dostať k niekoľkým vozidlám futbalistov, vkradnúť sa do nich, porozbíjať okná a naliať šampón. Výtržníctvo zaujalo svetové médiá aj futbaových fanúšikov. Pre futrbalistov bude zrejme ponaučením, aby pre budúcnosť zvážili akékoľvek posťažovanie sa na zlé podmienky… alebo len lepšie zabezpečili svoje autá a nechali ich strážiť.

Stojí za pozornosť: Crvena Zvezda Belehrad je najvýznamnejší srbský futbalový klub, ktorého história sa píše od roku 1945. Názov pochádza z čias, keď išlo o klub mládeže zahŕňajúci viacero druhov športu. Dodnes zostal len futbal.

Ohodnoťte článok post

Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.