Hráči klubu Crvena Zvezda Belehrad vraj nemali na šampón, "dostali ho"

Hráči klubu Crvena Zvezda Belehrad vraj nemali na šampón, “dostali ho”

V roku 2013 na svoju otvorenosť v nespokojnom liste k stave futbalového klubu doplatili hráči, ktorí sa sťažovali, že finančná situácia klubu je naozaj veľmi zlá. Podľa ich slov si musia mnohé veci kupovať sami a v šatni nie je ani ľad a šampón. Práve tieto informácie zrejme inšpirovali fanúšikovia, alebo skôr vandalov so zmyslom pre ironický humor. Futbalistom klubu Crvena Zvezda Belehrad, ktorí mali podľa ich vyjadrení nedostatok šampónu, ho hráčom dopriali v hojnom počte.

Sprchy, hygiena, šatňa

Ironickí vandali, ktorí šampón hráčom dopriali

Neznámym páchateľom sa podarilo dostať k niekoľkým vozidlám futbalistov, vkradnúť sa do nich, porozbíjať okná a naliať šampón. Výtržníctvo zaujalo svetové médiá aj futbaových fanúšikov. Pre futrbalistov bude zrejme ponaučením, aby pre budúcnosť zvážili akékoľvek posťažovanie sa na zlé podmienky… alebo len lepšie zabezpečili svoje autá a nechali ich strážiť.

Stojí za pozornosť: Crvena Zvezda Belehrad je najvýznamnejší srbský futbalový klub, ktorého história sa píše od roku 1945. Názov pochádza z čias, keď išlo o klub mládeže zahŕňajúci viacero druhov športu. Dodnes zostal len futbal.


Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.