ZN.SK
Euro Truck Simulator 2 Viva La France

Kamiónový simulátor Euro Truck Simulator 2 rozšírili o Francúzsko

Len pár dní staré vylepšenie herného simulátoru Euro Truck Simulator 2, prídavok s názvom Viva La France, obohacuje celé herné prostredie o Francúzsko.

Práca kamionistu vám pripadá ako jedna veľká neznáma? Skúste si simulátor tejto profesie tak zábavný a blízky realite, že sa ani nemožno jeho úspechu čudovať. Už je tomu niekoľko rokov, čo sa medzi hráčmi počítačových hier stala legendou hra Euro Truck Simulator. Jej druhý diel zaznamenal tiež pomerne slušný úspech. Len pár dní staré vylepšenie tejto hry, najnovší prídavok s názvom Viva La France, obohacuje celé herné prostredie o Francúzsko. Na jej spustenie je však nevyhnutná pôvodná základná hra Euro Truck Simulator 2.

Euro Truck Simulator 2 Viva La France

Francúzsko ako miesto deja

Viva la France! je rozšírením Euro Truck Simulator 2. Ako si dokážeme predstaviť Francúzsko v realite, na mnohých miestach môžeme nájsť krásne scenérie, malé obce a mestečká s úzkymi uličkami, hornatý región, ale aj prostredie čistej prírody. Práve aj takéto miesta inšpirovali vývojárov IMGN.PRO a SCS Software, aby sa venovali teraz aj Francúzsku. Európske cesty v ETS2 sú tak obohatené o miesta priemyslových mestečiek, spomínaných úzkych cestičiek malými mestečkami, no z kokpitu kamióna. Nakoniec si to všetko spestríte aj známymi miestami Francúzska, pohľadom na pobrežie, Eiffelovku, pamiatky, pamätníky a podobne.

Euro Truck Simulator Viva La Francúzsko

Úlohy hráča sú jasné

Úlohou hráča v tejto hre bolo vždy obsadiť úlohu kamionistu, pracovať pre iné prepravné spoločnosti, alebo si založiť vlastnú. Každý hráč si sleduje svoju licenciu, na čo má oprávnenie a na čo nie. Samozrejme vodič, ktorý príjme zákazky, mal by prevážať to, čo je schopný. Hra myslí na typy sortimentu, ako sú aj chemikálie a špeciálny tovar. Počíta s nutným odpočinkom, pravidlami cestnej premávky a ste to vy, kto sa musí vedieť orientovať podľa cestného značenia. Herný systém počíta s mnohými detailmi, ktoré sa snažia priblížiť fungovanie skutočného vodiča kamióna. Je to pochopiteľne hra, nie realita, čiže hoci filozofiu sa snažia priniesť identickú, tú pravú zodpovednosť ako v realite hráč už mať nemusí a nemá ani tie pravé peniaze. A že v doprave a podnikaní sú veľké peniaze vám ukáže práve úspech v tejto hre.

Euro Truck Simulator Viva La Francúzsko

Keď zarobíte dostatok peňazí ako zamestnanec, ktorý si náklad a trasy vyberá, neskôr si to môžete skúsiť na vlastnej koži v rámci vedenia vlastnej firmy, nákupu kamiónov a hra tak dostane skvelý rozmer. Stále vie byť hra zábavná. Napríklad možnosťou výberu prepravovaného tovaru. Môžete vylepšovať, investovať, míňať, alebo splácať.

Čo do hry pridáva nový datadisk?

Nový herný prídavok k základnej hre Euro Truck Simulator 2 v hre sprístupní veľkú rozsiahlu mapu Francúzska s celkovou dĺžkou ciest a diaľnic s dĺžkou okolo 20 000 kilometrov. S cestami sa objaví 15 nových miest, ktoré môžu byť cieľmi niektorých trás. Pre lepšiu autenticitu si môžete „užiť“ francúzsky systém mýta. Hra tiež pridáva nové druhy nákladov a spoluprácu s jadrovými elektrárňami. Nové druhy nákladov prinášajú aj povinnosti nových licencií pre vodičov. Skrátka nech ten, čo doteraz prevážal len drevo a papier, neprevážal jedného dňa plutónium.
Hra vychádza v kompletnej českej lokalizácií. Pre jej hranie je nutná pôvodná základná hra. Hru dodáva na Slovensku Comgad.cz

Francúzske rozšírenie: comgad.cz
Základná hra vo verzii Gold už obsahuje rozšírenia Na východ!, ktoré obsahuje aj časť Slovenska: comgad.cz

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu