Konečne! Trailer k filmu Cuky a Luky, premiéra už 20. apríla - Zaujímavé novinky ZN.SK

Konečne! Trailer k filmu Cuky a Luky, premiéra už 20. apríla

Cuky a Luky film je bezpochyby v kinách očakávanejší než 50 odtieňov niečoho. Všetci, ktorí sa nevedia dočkať filmu sa ale dočkali aspoň ochutnávky. Trailer k filmu v podobe amerických kinotrhákov je nahovorený Danielom Danglom priam na nerozoznanie s inými megatrhákmi. Keďže ale v angličtine začal, musel v angličtine pokračovať aj pri vyslovení názvu filmu samotného. Vzniklo tak “Kaký end Laký”. Prečo je ukážka v angličtine? Komédia bude dosť dobrá na to, aby sa dostala aj za hranice. Určite minimálne do Rakúska. Slovensko v tvare kačičky, totálne hlášky, parádne obsadenie, kilá módy a mejkapu… 20. apríla sa v kinách objaví mimoriadne očakávaná premiéra filmu, ktorý tu chýba. Chceme sa smiať, chceme sa zabávať.

Cuky a Luky film

Cuky a Luky v novom filme

Filmová novinka vytvorená na základe dvoch slávnych postavičiek Cuky a Luky z relácie Kredenc, bude príbehom o šialenom priateľstve úspešnej celebrity Luky (Zuzana Šebová) a neúspešnej video blogerky Cuky (Petra Polnišová), ktorá však stále túži po sláve. Luky síce slávna je, no chýba jej láska. Tu môže získať, ak z bežnej ženy z ľudu urobí dokonalú Miss. Nemusíme ani spresniť, kto nakoniec bude touto vyvolenou a ako dopadne nie len priebeh príprav na tento “titul”, ale aj priebeh ich priateľstva.

Z oficiálneho popisu aj z ukážky vieme vyčítať len toľko, že sa bude na čom zabávať. Možno aj preto, že na scenári sa podieľali aj samotné Cuky a Luky.

Réžia: Karel Janák
Produkcia: Dano Dangl
Scenár: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Zuzana Marianková, Juraj Brocko
Hrajú: Petra Polnišová, Zuzana Šebová, Lukáš Latinák, Diana Mórová, Števo Martinovič, Zuzana Porubjaková, Barbora Švidraňová, Marián Čekovský, Evelyn…
Premiéra: 20. apríl 2017

Oficiálny Facebook filmu: https://www.facebook.com/pg/cukylukyfilm

Čo my na to?

Slovensku chýba poriadna bláznivá komédia, ktorá by nás povedzme aj za hranicami vykreslila ako vyspelú a modernú krajinu. Stále nás vnímajú ako smutnú postkomunistickú krajinu, ktorá má len občas najlepšieho cyklistu na svete, krásnu prírodu a to je jediné, čo vieme propagovať. Tak nech tento film svetu ukáže, že sú u nás aj krásne dievčatá a trblietavý svet úžasných celebrít na svetovej úrovni… teda skoro… ale sme blízko.


Avatar
Tomáš Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.
Viac:
Umenie na trojici 2017
Umenie na Trojici 2017 spríjemní sobotu v Banskej Štiavnici

štýl hipster, čo to znamená
Kto je to hipster a čo to slovo do pekla vlastne znamená?

Krst Knihy Juraj Slezáček
Kniha Juraja Slezáčka Ako sa stať celebritou je pokrstená

Zavrieť