ZN.SK
Objednávka jedla, Burger King

Burger King spustil donáškovú službu, doručenie jedál v rámci Bratislavy

Americká klasika mieri do slovenských domácností. Už pár dní si môžu zákazníci objednať Burger King cez donáškovú službu až ku dverám.

Americká klasika mieri do slovenských domácností. Už pár dní si môžu zákazníci objednať Burger King cez donáškovú službu až ku dverám. Doručovať bude z dvoch bratislavských prevádzok prostredníctvom dvoch doručovacích služieb.

Objednávka jedla, Burger King

Jedlá v rámci Bratislavy doručí Bolt a Wolt

Burger King rozširuje portfólio svojich služieb a po necelom roku a pol od vstupu na slovenský trh spúšťa donáškovú službu. Reaguje tak nielen na zvýšený dopyt zákazníkov po tejto službe, ale aj nadväzuje na pozitívne skúsenosti s jej zavedením v susednom Česku. Doručenie zabezpečia doručovacie služby BoltWolt. „Neustále sa snažíme našim zákazníkom prinášať niečo nové, no zároveň chceme byť pre nich čo najviac dostupní, preto sme sa rozhodli spustiť donáškovú službu prostredníctvom dvoch doručovacích spoločností. Veríme, že zákazníci túto službu ocenia a budú s jej využívaním spokojní. Zatiaľ štartujeme s doručovaním v spádových oblastiach našich dvoch reštaurácií Aupark a Avion v Bratislave,“ uviedol Jakub Pala, regionálny manažér Burger King Slovensko.

Objednávka jedla, Burger King

Zákazníci si budú môcť objednať svoje obľúbené menu sedem dní v týždni. Pravdou je, že zabezpečenie kvalitnej donáškovej služby si vyžaduje dobrú logistiku a spoľahlivý servis. Burger King preto stavil aj na spoluprácu s novou aplikáciou Bolt Food. Vybrané menu si môžu zákazníci objednať v dosahu do 8 km z uvedených reštaurácií cez aplikáciu, a to každý deň v čase 10:00-20:00 hod. Zákazník tiež môže sledovať svojho kuriéra počas celej doby doručovania.

Objednávka jedla, Burger King

foto: grafika reštauračnej siete k aktuálnej akcii donášky.

Štartuje aj pomoc zdravotníkom

Rozvoz jedla zákazníkom až domov nie je jedinou novinkou spoločnosti Burger King. V spolupráci s Bolt Food štartuje aj spoločnú aktivitu na pomoc ľuďom v prvej línii. Je reštauráciou, o ktorej sme počuli v televíznych novinách, ale nebolo počuť zmienku, o ktorú reštauráciu ide. „Koncom marca sme začali doručovať jedlo záchrannej zdravotnej službe. Sme radi, že môžeme v aktuálnej neľahkej situácii podporiť takýmto gestom tých, ktorí pre nás robia najviac. Sme si vedomí náročnosti tejto práce. Ďakujeme za ich nasadenie a vytrvalosť,“ uviedol Jakub Pala.

„Bolt má na Slovensku stovky tisíc spokojných zákazníkov, ktorým sa tiež v dnešnej neľahkej dobe snažíme uľahčiť život. Sme radi, že môžeme byť jedným z partnerov pre značku Burger King, ktorej pomáhame s rozvozom jedla. Ešte väčšiu radosť máme z toho, že spoločne s nimi môžeme pomáhať aj zdravotníkom a záchranárom, ktorým budú partnerskí vodiči aplikácie Bolt pravidelne doručovať jedlo,” dodáva Roman Sysel, regionálny manažér Boltu pre strednú Európu.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tlačové správy

Tlačové správy a články našich partnerov, partnerských portálov a organizácií. Nahliadnite do noviniek rôznych služieb, príprav podujatí a noviniek v komerčnej sfére. Aj Vaša zaujímavosť, činnosť, alebo výrobok, môže byť v článku. Napíšte nám.

Inzercia
Inzercia

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu