ZN.SK
Bumblebee 2018

Bumblebee, najobľúbenejší transformer od decembra vo vlastnom filme

Bumblebee sa k človeku dostáva podobne, ako vo filme prvom postava stvárnená Shiom LeBoufom. Mladý človek chce opäť auto. Dievčina prichádza na vrakovisko.

Séria Transformer už má svoje roky za sebou. Preefektovaná a prešpikovaná technológiou sa možno už stavala neprehľadnom rozprávkou pre všetkých početnejších fanúšikov transformerov než za éry ich kreslenej podoby. Kedysi to bol slávny seriál, komiks, ale aj séria drahých hračiek. Transformovateľné aj netransformovateľné hračky boli v deväťdesiatych rokoch u nás takmer nedostupné. Z populárnej modernej éry však vidieť záujem na celom svete. Videli sme už niekoľko filmov a zopár z postáv sme si obľúbili. Jeden z transformerov si však „získal“ naše sympatie ani nie silou, ako skôr… Pomôžte mi… Je to vzhľad? Jeho nemotornosť, či len zmysel pre humor?

Bumblebee 2018

Bumblebee, žltý ako včela, pôvodne maskovaný ako Camarro, tentoraz získava vzhľad nevzhľadného žltého hrdzavého chrobáka a opäť bojuje proti zlu na strane ľudí. Určité čaro tejto postavy je v tom, že Blumblebee nerozpráva. Nemá „rečový modul“ a tak je odkázaný na mimiku a gestá. To z neho robí originál, pri ktorom sa aj filmárom muselo pracovať inak. Možno nám tým pripadá reálnejší… keď už angličtina medzi mimozemskými robotmi na ich domovskej planéte je zvláštna.

Bumblebee vo vlastnom

Bumblebee sa k človeku dostáva podobne, ako vo filme prvom postava stvárnená Shiom LeBoufom. Mladý človek chce opäť auto. Dievčina prichádza na vrakovisko, aby tam našla funkčné auto a čuduj sa svete, nájde ho. Samozrejme zisťuje, že auto nie je autom, ale robotom s ktorým nadviaže priateľstvo. Že má priateľské úmysly a záujem chrániť menej vyzbrojených ľudí, čoskoro bude musieť odhaliť a aj dokázať. Nepriatelia sa totiž pravidelne objavujú a tak proti nim treba pravidelne nakrútiť film…teda postaviť tých dobrých.

Bumble Bee teší nadšencov pre tento žáner sci-fi aj niekoľkými trailermi.

So slovenským dabingom v slovenských kinách podľa oficiálnych informácií Bumblebee 27. decembra, čo je zvláštnosť, keďže v skutočnosti premietajú už od 20. Decembra.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu