ZN.SK
Armáda mŕtvych 2021 Zack Snyder Dave Bautista

Armáda mŕtvych, novinka Zacka Snydera na Netflixe ohuruje (trailer)

Príbeh filmovej novinky Armáda mŕtvych nebude o nástupe zombie k moci, ale práve naopak. Je z obdobia, ktoré je už poznačené zombíkmi. Tí sú uväznení v Las Vegas a práve tam sa skrýva

Filmová televízie streamovacej televízie Netflix zaujala alepia sa na ňu veľké ohlasy. Armáda mŕtvych má byť celkom iným levelom zombie filmu, než sme videli doteraz. Podpis Zacka Snydera láka, podobne ako obsadenie čoraz viac obľúbenejšou horou svalov s menom Dave Bautista, predstaviteľ svojského Draxa v Guardians of Galaxy. Veď je profesionálnym wrestlerom a kulturistom a ľudia ho majú radi. Aj keď nepochybne za to môže z veľkej časti zvláštny Drax.

Armáda mŕtvych 2021 Zack Snyder Dave Bautista

Zombie, aké nepoznáme. Rýchlejšie a organizovanejšie

Príbeh filmovej novinky Armáda mŕtvych nebude o nástupe zombie k moci, ale práve naopak. Je z obdobia, ktoré je už poznačené zombíkmi. Tí sú uväznení v Las Vegas a práve tam sa skrýva aj trezor jedného z kasín. Poriadny balík peňazí, ktorý sa majiteľ kasína snaží zachrániť skôr, než na toto miesto zhodia atómovku, môže vyslobodiť len skúsené komando. To má za úlohu prebrodiť sa zombíkmi, dostať sa k peniazom a rýchlo vypadnúť preč. Lenže ako ukážka napovedá, komando sa stretne s niečím oveľa horším, než kto čakal.

Armáda mŕtvych v máji na Netflixe

Zombíci sú mimoriadne rýchli, obratní a organizovaní. Nie sú len tlupou s neprítomnými pohľadmi a odpadávajúcimi končatinami. Títo sú mimoriadne vytrvalí, krvilační a pripravení bojovať. Tá presila je mimoriadna, no aj ukážka sama o sebe dobre naláka. Už dnes sa viacerí zhodneme, že tento film je poriadnym prekvapením. Žiadne informácie o nakrúcaní a príprave takto rozsiahleho projektu a náhle je to tu.

Zombie tematika má svojich priaznivcov aj horlivých fanúšikov. Spája mnoho filmov, ako aj príčiny nákazy. V tomto prípadenadchýňajú prvé zábery na zvieratá zombie, či ľudí, ktorí výzorom reálne pripomínajú Las Vegas. Nejaký ten Elvis a iný autentický ksicht k mestu hazardu a hriechu v Nevadskej púšti. Rozdiel oproti iným filmom je v Netflixe hlavne ten, že ktokoľvek si ho bude chcieť pozrieť, si ho v daný deň premiéri aj legálne pozrie.

Na Netflixe od 21. mája 2021. Máme sa na čo tešiť.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Najčítanejšie

Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu