ZN.SK
Alanis Morissette

Manažér Alanis Morissette ju okradol o 4,8 milióna dolárov

Dnes už bývalý manažér kanadskej speváčky Alanis Morissette, Jonathan Todd Schwartz, speváčke ukradol neuveriteľných 4,8 milióna dolárov….

Dnes už bývalý manažér kanadskej speváčky Alanis Morissette, Jonathan Todd Schwartz, speváčke ukradol neuveriteľných 4,8 milióna dolárov. Niekoľko rokov ju okrádal ako správca jej financií a prilepšil si tak o závratnú sumu.

Alanis Morissette

Tá pritom nie je konečná, keďže ako manažér ďalších prominentných umelcov, okradol ďalšieho o celý milión a iného o sumu okolo 730 tisíc dolárov. Najvýraznejšie však práve Alanis. Podarilo sa mu to nerušene bez toho, aby o prevodoch vedela ona, alebo niektorí z ďalších poškodených. Súd Spojených štátov amerických ho uznal vinným. V súdnych procesoch teraz čelí maximálnemu trestu až do výšky 23 rokov. K svojmu činu sa priznal.

Alanis Morissette

Alanis Morissette, celým menom Alanis Nadine Morissette, je kanadská speváčka narodená 1. júna 1974 v Otttawe. Známa je ako multiinštrumentalistka, ktorá zvláda v rámci jediného koncertu profesionálnu hru na viacerých hudobných nástrojoch, čo vynikajúco predviedla napríklad vo svojom Unplugged albume. Debutový album Jagged little pill jej odštartoval kariéru v roku 1995. Najúspešnejšou skladbou albumu bola kultovo známa Ironic, ktorú nakrúcala ako jediná postava na štyroch rôznych miestach v jedinom aute, no scéna bola niekoľko krát prestrihovaná, takže výsledok bol, akoby v jedinom aute sedeli štyri.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu