ZN.SK
Kravata a motýlik

Ako sa viaže kravata a motýlik: postup a videonávod

Uviazať kravatu je pre niekoho ťažký oriešok, niekto na to príde sám, alebo si vytvorí vlastný systém. Potom poznáme aj prípady tých, ktorým stačí jediný krát vidieť ako sa viaže kravata a doživotne to vie…

Uviazať kravatu je pre niekoho ťažký oriešok, niekto na to príde sám, alebo si vytvorí vlastný systém. Potom poznáme aj prípady tých, ktorým stačí jediný krát vidieť a doživotne vie, ako na to. Uviazať správne kravatu si žiada pochopiť spôsob, pri ktorom neviažete úzkou stranou, ale viažete tou širokou, ktorá je viditeľná. Chce to už len správny odhad výšky, aby sa dalo s celou uviazanou kravatou narábať ľahšie.

Uzol Windsor Half

Uzol Windows Full

Neviete uviazať kravatu?

Nemáte sa za čo hanbiť. Zväčša tí, čo majú viac dôvodov za rok uviazať si kravatu, tí sa čudujú, ako je možné, že to niekto nedokáže. Možno oni sami vynaložili väčšie úsilie sa to naučiť práve preto, aby mohli tvrdiť niečo podobné, alebo len majú šťastiu na prirodzený talent. Nie každému sa ale kravata hodí.

Motýlik, to je oriešok

Oveľa ľahšie je používať motýlika, predviazaného, nie viazacieho. Pretože ako náhle sa ocitnete pred viazacím, tam je stratených ešte oveľa viac ľudí vďaka neistote. Ale ak už ste si našli od manželky na posteli vedľa nachystaného obleku toho viazacieho, ani to nemusí byť hneď pohroma. Chce to len pozorne sledovať návod.

Alebo:

Kravata a motýlik

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Inzercia

Inzercia

Online kníhkupectvo BUX.sk

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu