Aj Hrad Červený Kameň má svoju 0 euro souvenir bankovku - Zaujímavé novinky ZN.SK

Aj Hrad Červený Kameň má svoju 0 euro souvenir bankovku

SNM-Múzeum Červený Kameň ako prvý hrad na Slovensku spúšťa do predaja pre svojich návštevníkov nový a unikátny suvenír, ktorým je 0 euro souvenir bankovka s vyobrazením Hradu Červený Kameň. Prví záujemcovia si budú môcť suvenírovú bankovku zakúpiť už v sobotu 19. mája 2018 od 18:00 hod. v rámci podujatia Noc múzeí a galérií priamo v pokladni múzea.

Euro suvenír 0 EUR bankovka Hrad Červený Kameň

Začiatok predaja suvenírovej bankovky bude limitovaný nasledovne:

19. mája 2018 od 18:00 do 22:00 hod. si každý záujemca môže zakúpiť maximálne 2 ks bankovky. Pri zakúpení vstupenky na podujatie Noc múzeí a galérií si bude môcť záujemca zakúpiť ďalší 1 ks bankovky. Od 20. mája 2018 si budú môcť záujemcovia pri kúpe každej vstupenky na prehliadku hradu zakúpiť maximálne 2 ks bankovky (vyššie uvedené limity platia do vypredania zásob).

Predajná cena bankovky je 2 €

Prvú emisiu bankovky si bude možné zakúpiť výhradne v pokladni Hradu Červený Kameň. Bankovka sa nedá rezervovať ani poslať na dobierku. O prípadnej zmene spôsobu predaja vás budeme včas informovať.

Múzeum Červený Kameň si vyhradzuje právo na zmenu podmienok predaja kedykoľvek počas jeho trvania.


Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.