ZN.SK
Hell Fest

Zbesilý horor Hell Fest: Park hrôzy práve vychádza na DVD

Len niekoľko mesiacov späť sa v kinách objavil horor Hell Fest Park hrôzy. Priniesol opäť žáner hororu, ktorý pripomínal Vreskot, či Halloween. Tentoraz…

Len niekoľko mesiacov späť sa v kinách objavil horor Hell Fest: Park hrôzy. Priniesol opäť žáner hororu, ktorý pripomínal Vreskot, či Halloween. Tentoraz s oveľa početnejšími svedkami a na oveľa väčšej ploche. Hell Fest je totiž príbehom zábavného parku, ktorý putuje mestami a na Halloween pripadne návšteva konkrétneho mesta, v ktorom žije aj skupinka priateľov. Park s halloweenskou tematikou je lákadlom, ktoré si nechcú nechať ujsť. Problémom však je, že spolu s nimi ide aj niekto, kto sa ide zabávať celkom iným spôsobom.

Hell Fest

Ak spoznáte, že zabíjanie, krv, sekanie rúk, hláv a prskajúca krv pred vami je skutočná, alebo ide len o veľmi dobre pripravené divadielko a súčasť celého vystúpenia jednotlivých atrakcií? Nuž jedine, ak si to otestujete na vlastnej koži. Minimálne aspoň ako diváci hororovej novinky, ktorý vychádza na DVD v distribučnej sieti Bontonfilm.

  • Horor pobaví, keďže nie je nízko-rozpočtovým brakom,predsa len sa na ňom podieľali skúsenejší filmári
  • Prevažujú mladí ľudia a preto osloví najmä mladých
  • Bezhlavé vraždenie známe z Vreskotu tu má trochu iný rozmer, keďže nie každý vníma vraždenie a útoky ako reálne. Filmári si vybrali dobré miesto na takéto zbesilé útoky. Svedkovia totiž nechcú prijať, že to môže byť naozaj. Od toho sa odvíja základná téma filmu.
  • Príbeh si vás udrží, vtiahne aj vystraší. Niektoré scény znechutia, ale ostatne to k tomuto žánru predsa patrí.

Hell Fest park hrôzy hrůzy

DVD

Na DVD je uvedené český, anglický a maďarský. Na DVD nie sú žiadne bonusy, vystrihnuté scény, len film. Svojim spôsobom je to výhoda, keďže film sa spúšťa ihneď, respektíve menu s výberom spustenia a scénami je aktívne po krátkej zvučke distribútora. Žiadne ukážky a nepreskočiteľné varovania a podobne. Film je hneď pripravený.

  • Dĺžka 85 minút
  • Titulky: české, české pre nepočujúcich
  • Formát obrazu: 16:9, 1.85:1
Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu