ZN.SK
Rakuten VIBER 10 novinka aplikácia

Viber 10: Úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

Nová verzia Viber prináša elegantný dizajn, jednoduchšiu komunikáciu, 2x rýchlejšie chatovanie a vylepšené bezpečnostné funkcie

SAN FRANCISCO – 5. februára, 2019Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ oznamuje uvedenie verzie Viber 10, ktorá prináša nový elegantný dizajn pre lepší zážitok užívateľov a väčší výkon aplikácie, ktorý umožňuje posielať správy 2 x rýchlejšie.

Rakuten VIBER 10 novinka aplikácia

Nový dizajn pri Viber 10 užívateľom prináša:

  • Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu, nájdu užívatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.
  • Jednoduchý prístup: užívatelia nájdu všetky súkromné ​​aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.
  • Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 taktiež prináša dve úplné novinky, ktoré ďalej posilňujú Viber ako efektívnu a výkonnú aplikáciu pre bezpečnú komunikáciu.

  • Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.
  • Viber Group Call / skupinové hovory umožňujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Nová verzia Viber 10 je v súlade s filozofiou spoločnosti dodržiavať 100% súkromie používateľov s pomocou šifrovania na oboch koncoch komunikácie, ktoré je defaultne nastavené a platné pre všetky konverzácie a hovory.

Rakuten VIBER 10 novinka aplikácia

„Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie,“ povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. „Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my – prichádza úplne nový Viber!“

Viber 10 bude uvedený postupne v nasledujúcich dňoch a bude dostupný k stiahnutiu v App Store a Google Play Store.

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera pre rýchle zasielanie správ a volanie tímu Golden State Warriors.

Pripojte sa k Viber ešte dnes a vychutnajte si najlepší komunikačný zážitok na svete. 

Viac informácií nájdete tu brand center

Mohlo by zaujímať tiež:

ZN.SK

Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.

Inzercia
Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu