Viber 10: nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

Viber 10: Úplne nový dizajn, skryté čísla v chatoch a skupinové hovory

SAN FRANCISCO – 5. februára, 2019Viber, jedna z popredných svetových platforiem pre komunikáciu a zasielanie správ oznamuje uvedenie verzie Viber 10, ktorá prináša nový elegantný dizajn pre lepší zážitok užívateľov a väčší výkon aplikácie, ktorý umožňuje posielať správy 2 x rýchlejšie.

Rakuten VIBER 10 novinka aplikácia

Nový dizajn pri Viber 10 užívateľom prináša:

  • Zjednodušenú navigáciu: vďaka lepšiemu ovládaniu, nájdu užívatelia všetko, čo potrebujú presne tam, kde to má byť.
  • Jednoduchý prístup: užívatelia nájdu všetky súkromné ​​aj skupinové konverzácie, Communities, chatboty a ďalší obľúbený obsah v jednom hlavnom zozname.
  • Vylepšenú obrazovku pre hovory: v novej verzii obrazovky pre volanie nájdu užívatelia nedávne hovory, prístup ku kontaktom a k správe predplatených Viber Out hovorov.

Viber 10 taktiež prináša dve úplné novinky, ktoré ďalej posilňujú Viber ako efektívnu a výkonnú aplikáciu pre bezpečnú komunikáciu.

  • Skryté telefónne čísla v chatoch v rámci Viber Communities umožňujú dvom ľuďom vymieňať si správy bez toho, aby videli svoje telefónne čísla. To umožňuje spontánnu a nezáväznú interakciu s ďalšími členmi danej komunity, zároveň zaisťuje zachovanie súkromia. Interakcia je možná kliknutím na profil používateľa alebo výberom zo zoznamu členov v informáciách o komunite. V prípade, že sa užívatelia rozhodnú, môžu si vymeniť svoje telefónne čísla a pokračovať v komunikácii mimo komunitu.
  • Viber Group Call / skupinové hovory umožňujú spolu hovoriť až piatim osobám. Možné je jednak pridať nové osoby k existujúcemu skupinovému hovoru alebo začať úplne nový hovor priamo zo skupinového chatu. Táto funkcia bude najskôr fungovať pre hlasové hovory a neskôr aj pre video hovory.

Nová verzia Viber 10 je v súlade s filozofiou spoločnosti dodržiavať 100% súkromie používateľov s pomocou šifrovania na oboch koncoch komunikácie, ktoré je defaultne nastavené a platné pre všetky konverzácie a hovory.

Rakuten VIBER 10 novinka aplikácia

“Uvedeniu Viber 10, ktoré prináša vylepšenú a jednoduchšiu komunikáciu pre užívateľov, predchádzal rozsiahly prieskum a tiež testovanie,” povedal Djamel Agaoua, generálny riaditeľ Viber. “Viber napĺňa svoju hlavnú misiu a prináša tak rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu komunikáciu. Nový Viber 10 umožňuje ľuďom komunikovať spontánne, intuitívne a ľahko. Zároveň ale zaisťuje bezpečnosť súkromia užívateľov a ochranu ich dát. Dúfame, že užívatelia novinky ocenia rovnako tak, ako my – prichádza úplne nový Viber!”

Viber 10 bude uvedený postupne v nasledujúcich dňoch a bude dostupný k stiahnutiu v App Store a Google Play Store.

O platforme Rakuten Viber

V Rakuten Viber spájame ľudí. Bez ohľadu na to, kto sú alebo odkiaľ sú. Naša celosvetová užívateľská základňa má prístup k celému radu funkcií, ako sú individuálne rozhovory, videohovory, skupinové zasielanie správ, novinky a diskusia so svojimi obľúbenými značkami a celebritami. Našim užívateľom prinášame bezpečné a slobodné prostredie na zdieľanie svojich emócií.

Rakuten Viber je súčasťou Rakuten Inc., svetového lídra v oblasti elektronického obchodu a finančných služieb. Ide o oficiálny komunikačný kanál tímu FC Barcelona a oficiálneho partnera pre rýchle zasielanie správ a volanie tímu Golden State Warriors.

Pripojte sa k Viber ešte dnes a vychutnajte si najlepší komunikačný zážitok na svete. 

Viac informácií nájdete tu brand center

Avatar
Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.
Viac:
moderné umenie
V galérii na zem položil okuliare. Ľudia mysleli, že ide o umenie

50 odtieňov čiernej
Recenzia filmovej šialenej paródie Päťdesiat odtieňov čiernej

Budova kongresu USA
Senátor sediaci v americkom senáte pri dverách má milú povinnosť

Zavrieť