Zažite MADhack-šialený maratón tvorby aplikácií! - Zaujímavé novinky ZN.SK

Zažite MADhack-šialený maratón tvorby aplikácií!

Mobilné aplikácie hýbu svetom, výnimkou nie je ani Slovensko. Bratislava sa už tretíkrát stane centrom vývoja aplikácií. Mladé talentované esá dostanú možnosť zúčastniť sa šialeného kódovacieho maratónu MADhack. Inovatívne nápady a ich realizácia je základným predpokladom víťazstva.

MadHack maratón

Vysoká koncentrácia mladých a kreatívnych ľudí bude 24.-25. novembra v inšpiratívnych priestoroch Impact Hub na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave súťažiť o ten najlepší projekt. Všetcinádejní vývojári plní nadšenia pre tvorbu užitočných aplikácií dostanú priestor práve na tomto podujatí. Majú na to 24 hodín, neobmedzené množstvo kreatívnych nápadov a inovatívnych riešení, aby porazili konkurenciu. Tento bláznivýdvojdňový kódovací maratón je pre svoj veľký úspech organizovaný už po tretíkrát. Všetci študenti a mladí developeri dostanú príležitosť ukázať, čo v nich naozaj je.

„Zahackuj“ si s Rescom na MADhack

Supervízormi počas MADhacku budú profesionáli zo spoločnosti Resco, ktorá pôsobí na trhu informačných technológií 18 rokov a patrí medzi globálnych lídrov v oblasti vývoja mobilných CRM aplikácií. Porotcovia, šéf developerov – Miro Pomšár, projektový manažér, Juraj Mojik a odborníkv IT segmente,Ondrej Macko, si zaručene posvietia na tie najlepšie práce. Pripravené sú skvelé ceny, občerstvenie, dobrá nálada a kreatívny duch. Minulé dva ročníky vytvorili zaujímavé projekty. Dokonca, traja účastníci súťaže dostali na základe svojich výsledkov stabilnú pracovnú ponuku v sektore vývoja mobilných aplikácií. Prvým víťazom sa stal projekt LAMPIRIS – aplikácia na meranie intenzity osvetlenia. Tento užitočný pomocník získal najviac hlasov a uznanie za prepracovaný projekt.

Budúcnosť aplikácií riešime už dnes

V minulých ročníkoch najviac zaujali aplikácie na meranie intenzity osvetlenia, aplikácia na dorozumievanie sa s úradmi, či minuloroční víťazi s  aplikáciouzameranou na sociálne vzťahy a interakciu.Hovoríte si, prečo mi toto už nenapadlo? Všetky tieto kreatívne návrhy vymysleli a zrealizovali tímy študentov a nadšencov v priebehu dvoch dní obľúbeného maratónu MADhack. Toto je jedinečná možnosť pre mladých developerov zdokonaliť sa vo vývoji mobilných aplikácií, otestovať si vlastné schopnosti, nadviazať nové kontakty a inšpirovať sa zaujímavými nápadmi.

MadHack maratón

„ Minulý rok sme mali prihlásených viac záujemcov, ako bolo z kapacitných dôvodov možné zvládnuť. Veľká a pozitívna odozva nás veľmi teší. Aj preto vieme, že vybrať len jeden víťazný projekt bude určite aj tentokrát ťažké. Každý projekt je v niečom zaujímavý a originálny. Už teraz sa tešíme, s čím nás účastníci prekvapia“, uviedla Lucia Zimanová zo spoločnosti Resco.

Viac informácii na: https://www.resco.net/madhack/ a https://www.facebook.com/events/307773256368402/

 


Pod autorom ZN.SK vychádzajú články externých redaktorov a články viacerých autorov súčasne. Neraz vám tak prinášame rozsiahlu tému, alebo článok neobvyklý voči ostatnej našej tvorbe.