ZN.SK
Rowenta zastrihávač fúzov

Zastrihávače fúzov Forever Sharp Black a White sa ostria samé

Zastrihávač fúzov má dve farebné variácie, no obe sú vybavené s vlastnosťou, na ktorej Rowenta stavia celý marketing aj upútavky…

Výbava domácej kúpeľne si žiada občas nejakú vychytávku, ktoré šetrí čas, aj keď na začiatku si žiada nejaký vstupný náklad. Trendové sú v súčasnosti brady, vzhľad hipsterov, či strniská, no aj tie majú svoje nároky. Buď vyzerajú v štýle pouličného tuláka, alebo toho, čo si všíma nedokonalosti a rieši ich. V reklamnej kampani v rámci televíznej reklamy sme sa pred pol rokom stretávali s modelom inej značky, ktorý ukazoval presne funkciu tohto typu holenia, ako „kdekoľvek, kedykoľvek a koľkokoľvek krát“. Na sucho, bez potreby holiacich prípravkov, či nevyhnutnosti kúpeľne.

Bez nutnosti meniť britvy, sú samoostriace

S takýmto typom prichádza na trh aj Rowenta. Presnejšie, už nejaký čas na trhu sú dva typy, ktoré sa líšia len minimálne. Zastrihávač fúzov má dve farebné variácie, no obe sú vybavené s vlastnosťou, na ktorej Rowenta stavia celý marketing aj upútavky. Použili totiž na obojstranné britvy z nerezovej ocele technológiu samoostrenia. Pri používaní tak dochádza k ostreniu, čo má mať za následok úsporu pri výmene čepelí.

Rowenta zastrihávač fúzov

Forever Sharp Black (TN6000) a White (TN6010). Oba sú ľahké len 0,17 kg, no líšia sa dobou nabitia. Čierny má výdrž 120 minút, kým biely 90 minút. Biely je tiež výrazne lacnejší a to ho robí žiadanejším na trhu.

Čo sľubujú:

  • Holenie jedným ťahom bez nutnosti opakovania
  • Nemá dráždiť pokožku
  • Má ísť o kategóriu hybridného zastrihávača fúzov, ktorá má zvládať rôzne stupne holenia. S nadstavcami sú to hodnoty 1, 3 a 5 mm. Tri nadstavce sú súčasťou balenia. Bez nadstavca je zastrihnutie vo výške 0,4 mm.
  • Fungovať majú 90 (biely) a 120 (čierny) minút na jedno nabitie. Dá sa nosiť a kedykoľvek zapnúť aj bez nutnosti elektrickej siete, ak je batéria nabitá. Energiu si podľa výrobcu drží, v rámci bežného holenia nabitie môže vystačiť až na mesiac.
  • Uvádza sa aj vodeodolnosť. S ňou sa zrejme počíta najmä v rámci mokrej tváre, či potu, ako aj pri dôležitom umývaní po holení. Informácie o vodeodolnosti celej elektroniky výrobca neuvádza.
  • Zariadenie je ľahké a padne do ruky. Mali sme možnosť si ho poťažkať v predajni elektroniky. Môže tak byť súčasťou na dovolenku, ako samostatný diel bez nutnosti brať na bradu čokoľvek ďalšie.
  • Nabíja sa cez klasický USB kábel, ako súčasné telefóny a smart zariadenia. USB kábel pritom dnes možno nabiť v takmer každom hoteli s plochou obrazovkou televízora, vzadu má neraz USB port, prípadne stačí vymeniteľná „vidlica“ z mobilnej nabíjačky.
  • Výrobca uvádza rýchle nabíjanie v priebehu pár minút.

Rowenta zastrihávač fúzov

Tieto vychytávky sa hodia na presné holenie, upravovanie, či na vytváranie obrazcov, štýlových úprav a podobne. Na trh sa dostávajú v čiernej a bielej podobe. Oba pôsobia elegantne. Na snímkach je vyobrazené kompletné balenie.

Viac aj na www.rowenta.sk

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.

Inzercia
Inzercia

Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu