ZN.SK
Súťaž s filmom Hardcore Henry

Vyhrajte 3x originál komix Hardcore Henry a filmové balíčky

Hardcore Henry. Tak trochu ojedinelý film, pretože v ňom nepoznáte tvár hlavného hrdinu, divák je priamo ním. A práve s ním môžete vyhrať v aktuálnej súťaži filmové ceny.

Zľavy na wellness pobyty

Hardcore Henry. Tak trochu ojedinelý film, pretože v ňom nepoznáte tvár hlavného hrdinu, divák je priamo ním. Ak sa totiž na celý dej pozeráte jeho očami, jeho vzhľad vôbec nie je podstatný: vidíte čo on a takmer aj cítite čo on. S filmovou novinkou, ktorá spojila prácu ruských a amerických filmárov do jedného ultra-akčného celku inšpirovaného FPS žánrom počítačových hier, môžete vyhrať aj jednu z troch zaujímavých cien. Filmové balíčky od distribútora filmu Bontonfilm majú totiž jeden lákavý bonus. Originálny komixHardcore Henry, aký bežne nekúpite.

Súťaž s filmom Hardcore Henry

Vyhrať môžete 1 z 3 balíčkov obsahujúcich:

  • DVD filmu Chappie (Sharlto Copley, Sigourney Weaver a Hugh Jackman)
  • DVD filmu A-Team (Sharlto Copley, Liam Neeson, Bradley Cooper)
  • + komix HARDCORE HENRY (aj v tomto filme hrá Sharlto Copley… a iní)

Súťažné otázky:

Pozrite si ukážku z filmu Hardcore Henry a napíšte nám:

[contact-form-7 id=“2531″ title=“Súťaž HH“]

Podmienky súťaže:

Správne odpovede posielajte prostredníctvom formulára od 18. apríla do 24. apríla 2016, 23:59 hod. Súťaž je určená všetkým súťažiacim s adresou na Slovensku. Každý súťažiaci sa smie súťaže zúčastniť len raz. Žrebujeme troch výhercov z pomedzi správnych odpovedí. Sponzorom súťaže je BONTON FILM, distribútor filmu Hardcore Henry do kín v SR a ČR. Organizátorom súťaže je magazín ZN.SK. Výhry nepodliehajú zdaneniu a výška výhry tiež nepodlieha platbe zdravotného poistenia. Účasťou v súťaži súhlasí každý súťažiaci s plným znením týchto podmienok. Súhlasí s príjmom noviniek, ktoré môže kedykoľvek odhlásiť. Organizátor používa poštovú adresu len raz pri odoslaní výhry. Po vyhodnotení nie je žiaden údaj mimo emailové adresy, ďalej používaný. Žiaden z údajov nie je zdieľaný s tretími stranami. Adresy výhercov sú ako jediné adresy odoslané sponzorovi súťaže, za účelom odoslania a doručenia výhry. Poštové adresy a mená sú nepoužívané a skartované bez archivácie. Telefonický údaj je uvádzaný z dôvodu vyžadovania jeho uvedenia zo strany doručovateľa.

Zo súťaže sú zamietnuté všetky účasti – pokusy o obchádzanie pravidiel, opakovanej účasti, prihlasovania viacerých členov rodiny, kde by mala víťaziť viac početná rodina. Kľúčový je počítač a iné opakujúce sa údaje. Zo súťaže sú vyradené všetky pokusy obchádzania pravidiel a opakovanej účasti bez diskusie. Organizátor si vyhradzuje právo na prípadné organizačné zmeny, ak sú nevyhnutné. Výhry nie sú vymáhateľné.

Vyhodnotenie súťaže

Po skončení súťaže sme z pomedzi všetkých správnych odpovedí vyžrebovali troch výhercov. Tými šťastnými sú Marek Vlašič, Marta Cakurdova a Emília Smolárová. Všetkým gratulujeme a ďakujeme aj ostatným súťažiacim.

Mohlo by zaujímať tiež:

Tomáš

Tomáš
Šéfredaktor magazínu ZN.SK, nadšenec pre Slovensko, jeho kultúru, zaujímavosti historické aj nehistorické, svet ako taký, aj vedu a techniku. Zaujíma ho viacero oblastí, svetové kuriozity, rekordy, aj cestovanie. Aj preto sa snaží o tvorbu nevyhradenú len na jednu oblasť.Sleduj nás na sieťach

Nájdete nás na Facebooku aj Youtube

Zatvoriť reklamu
Zatvoriť reklamu